1 kolejka; 11.10.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Popeye » Pn paź 12, 2009 10:36 pm

marphi napisał(a): Pierwsze mecze jak widać rządzą się swoimi prawami :)

To się okaże
przedewszystkim podziękowania dla chłopców z Orzechów że jednak mogliśmy zagrać ten mecz po kontuzji naszego kolegi
mnie osobiście cieszy fakt, że patrząć na nasz mecz i nie tylko że nie ma tak jak wszyscy przypuszczali przed sezonem Orzechy długo długo nic a potem parę zespołów i paru "chłopców do bicia"
liga sie coraz bardziej wyrównuje i to jest najważniejsze:):)
pozdrawiam
PS: jeden uwaga do ligi typerów jeżeli mistzr ligi typerów (nieskromnie mówiąć JA: ex equa ale zawsze) pisze że Liskowiak wygra 3:2 to tzreba go słuchać a tak tylko ja trafiłem wygraną mojego zespołu i to za 3 punkty :):):):):):):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Szary :) » Pn paź 12, 2009 10:55 pm

Siemka ludziki z Kalisza :D

Fajna macie sale i ogólnie fajna lige :)

Damiano - szkoda tych LZS-ów tymbardziej ze to my broniliśmy tytułu mistrzów Wielkopolski (patrz rok 2008, Kalisz chyba wygrał w 2007 coś mi sie kojarzy i to tez w Ostrzeszowie a my byliśmy na 2) ale kto normalny organizuje zawody na plazy pod koniec wrzesnia, gdzie my ostatni turniej na piachu zagralismy 16 sierpnia :cry:

Mówilem ze sie zrewanzujemy i udało sie szybciej niz myslalem :P

Szkoda ze tak daleko do was (ok 100km) ale bedziemy wpadac jak nie zabalujemy za mocno w sobote hehe...

Mimo wszystko skupimy sie chyba na lidze wrzesińskiej bo tam jest zdecydowanie blizej :)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą !!
Szary :)
Bywalec
Bywalec

Postprzez Damiano » Wt paź 13, 2009 7:33 am

Szary :) napisał(a):Siemka ludziki z Kalisza :D

Damiano - szkoda tych LZS-ów tymbardziej ze to my broniliśmy tytułu mistrzów Wielkopolski (patrz rok 2008, Kalisz chyba wygrał w 2007 coś mi sie kojarzy i to tez w Ostrzeszowie a my byliśmy na 2) ale kto normalny organizuje zawody na plazy pod koniec wrzesnia, gdzie my ostatni turniej na piachu zagralismy 16 sierpnia :cry:

Mówilem ze sie zrewanzujemy i udało sie szybciej niz myslalem :P

Zgadza się spotkaliśmy się już 2 razy w Ostrzeszowie 2007 i 2009.Rok temu finały LZS-y odbyły się w Środzie wlkp.gdzie jak dobrze pamiętam zajęliśmy 2 miejsce :wink: Co by nie patrzeć pojedynki między nami są zawsze emocjonujące 8)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)