4 kolejka; 8.11.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Jacek » Pn lis 02, 2009 3:01 pm

Z tego co zdążyłem się zorientować , to w terminarzu jeszcze nie podano godziny rozegrania meczu pomiędzy GeoNAVI a Meblolandem 8)
Powstaje więc pytanie : z jakiej godziny :?: na jaką :?: :?: ewentualnie chcielibyście się zamienić .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » Pn lis 02, 2009 3:25 pm

Dziewiątka - Mebloland 12:00 OSRiR
Farmer - GeoNAVI Team 16:30 OSRiR
Napisałem w temacie 4 kolejki bo chodzi mi o czwarta kolejke,o zamianę godzin tych dwóch meczów.Tylko pytałem.Nie to nie.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez arekod » Pn lis 02, 2009 4:53 pm

spokojnie lukasz1985,

zadałeś pytanie, doprecyzowałeś je, to i odpowiedź pewnie dostaniesz; jak dobrze pójdzie, to jeszcze dziś
pozdrawiam
Arek

strona KALS: www.kals.strefa.pl
arekod
Site Admin
Site Admin

Postprzez Jacek » Pn lis 02, 2009 9:07 pm

A nie trzeba było od razu sprecyzować pytania lukasz1985 , nie było by nieporozumienia 8) i nie trzeba by było strzelać takich fochów na forum
8)
Jeśli chodzi o "prośbę" , którą wystosowałeś pod naszym i Farmerów adresem , odpowiedź jest taka :arrow: nasz mecz , czyli Farmer - GeoNAVI odbędzie się w piątek 06.11 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 8 przy ulicy Serbinowskiej o godz. 19.00 .
Pan Tadeusz został już poinformowany .

Tak więc , nic nam i Farmerom do Waszej zamiany godziny lukasz1985 .
A na przyszłość jak będziesz chciał coś załatwić na forum lub gdziekolwiek to proszę trochę grzeczniej , bez fochów .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Popeye » Pn lis 02, 2009 10:08 pm

Jacek napisał(a):A na przyszłość jak będziesz chciał coś załatwić na forum lub gdziekolwiek to proszę trochę grzeczniej , bez fochów .

Bardzo dobrze Jacek trzeba mu polać :):):):)

Po drugie dzięki chłopaki za zgodę na mecze o 18 w Liskowie myślę że będzie doping na trybunach i bedzie sie fajnie grało niema to jak grać przy prawie pełnych tybunach
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Pn lis 02, 2009 11:09 pm

Jaculeczku,nikt tutaj sie nie focha.Całe szczęście że grasz w piątek bo zapewne Ty miałbys największe opory zeby zamienić te godziny.O przełożeniu waszego meczu z Farmerami nie wiedziałem, za co Ciebie serdecznie "przepraszam".Gdybym wiedział nie byłoby tematu na forum.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Wt lis 03, 2009 11:11 am

Zabawny jesteś w swoim zachowaniu i wypowiedziach lukasz1985 :lol: :lol: :lol:
I znów jesteś w błędzie , akurat jeśli chodzi o mnie , to mnie mało interesuje gdzie ten mecz i o której się odbędzie , gdybyś śledził forum i był bardziej bystry pewnie byś wiedział 8)
Pozdrawiam :)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

4 kolejka

Postprzez tadkry » Wt lis 03, 2009 3:03 pm

Na prośbę zespołu JAM, w uzgodnieniu z druzyną PRATT&WHITNEY - spotkanie tych drużyn zostaje przesunięte na godz. 16,30
tadkry
VIP
VIP

Postprzez jaho » Wt lis 03, 2009 3:25 pm

Potwierdzam, doprecyzuję tylko że to koledzy z Pratta zwrócili się do nas z prośbą o przesunięcie meczu.

pozdrawiam
"myślę że w pierwszej połowie zagraliśmy niezłe spotkanie..."
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez arekod » Wt lis 03, 2009 3:35 pm

a to ciekawe :-)

dziś:
jaho napisał(a):Potwierdzam, doprecyzuję tylko że to koledzy z Pratta zwrócili się do nas z prośbą o przesunięcie meczu

a wczoraj:
koper napisał(a):Co się dzieje??
Rozegraliśmy dopiero 3 kolejki, a zmian do terminarza jest tyle, że aż głowa boli.

Jak tak dalej będzie to terminarz można sobie w buty schować bo i tak dopiero w piątek przed daną kolejką zostanie dograny terminarz i to jeszcze tak, że mecze będziemy rozgrywać w niedzielę od 20.oo a kończyć około 23.oo - pozdrawiam i gratuluję

Panie Tadeusze może pora zabrać głos w tej sprawie, która zaczyna być naprawdę "masowa".

a teraz zagadka - w jakiej drużynie gra koper? :shock:
pozdrawiam
Arek

strona KALS: www.kals.strefa.pl
arekod
Site Admin
Site Admin

Postprzez Wiktor » Wt lis 03, 2009 4:01 pm

Koper w Pracie gra, bo go widziałem :)

Łukasz!

W sprawie Jacka, to faktycznie źle trafiłeś, bo to jedna z ostatnich osób moim zdaniem która by miała coś przeciwko godzinie rozegrania naszego meczu :lol:

Popeye napisał(a):[
myślę że będzie doping na trybunach i bedzie sie fajnie grało niema to jak grać przy prawie pełnych tybunach

Powiem Ci szczerze Popeye, że doping w Liskowie daje dużo do życzenia.. Z trybun było słychać sporo wyzwisk itd od wydaje mi się troszkę za bardzo naprocentowanej części publiczności.. Więc może lepiej jak by go nie było wcale..
Sorry, ale teksty między innymi "Ej! Pajacu zrób mi zdjęcie.." do kolegi od nas który robił zdjęcia, chyba nie są na miejscu! Pozdrawiam!
Wiktor
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez briżik » Wt lis 03, 2009 5:03 pm

Potwierdzam ze to Pratt wyszedl z propozycją przesunięcia meczu na godz. 16.30:).
Dziekujemy za zgode:)
briżik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » Wt lis 03, 2009 7:50 pm

Jacek napisał(a):Zabawny jesteś w swoim zachowaniu i wypowiedziach lukasz1985 :lol: :lol: :lol:

Dziękuję, o to mi właśnie chodziło.
Sprawa już nieaktualna.Chłopaki zmieniają zdanie z dnia na dzień.

Popeye napisał(a): myślę że będzie doping na trybunach i bedzie sie fajnie grało niema to jak grać przy prawie pełnych tybunach

Popeye faktycznie trybuny były "prawie" pełne,ale to w dużej mierze dzięki kilku kibicom którzy przyjechali nam kibicować,oraz bandzie "pijoczków" którzy nawet nie wiedzieli kto i w co gra.
A co do dopingu to raczej tylko było słychać "Mebloland","Mebloland".

Popeye!!!Może ci polać????
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Wt lis 03, 2009 10:11 pm

Widzę że będę musiał jeszcze raz przyjrzeć sie naszym kibicom może adrenalina na meczu odebrała mi logiczne myślenie. napiszę po następnym meczu moje nowe wrażenia :):). A po drugie że ktoś sobie wypił jedno czy dwa piwa to chyba to was koledzy nie zwalnia od puszczania tekstów na nich o pijaczkach itp, jak na moje oko to trochę mało wychowane.
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Wt lis 03, 2009 10:12 pm

arekod napisał(a):a to ciekawe :-)

dziś:
jaho napisał(a):Potwierdzam, doprecyzuję tylko że to koledzy z Pratta zwrócili się do nas z prośbą o przesunięcie meczu

a wczoraj:
koper napisał(a):Co się dzieje??
Rozegraliśmy dopiero 3 kolejki, a zmian do terminarza jest tyle, że aż głowa boli.

Jak tak dalej będzie to terminarz można sobie w buty schować bo i tak dopiero w piątek przed daną kolejką zostanie dograny terminarz i to jeszcze tak, że mecze będziemy rozgrywać w niedzielę od 20.oo a kończyć około 23.oo - pozdrawiam i gratuluję

Panie Tadeusze może pora zabrać głos w tej sprawie, która zaczyna być naprawdę "masowa".

a teraz zagadka - w jakiej drużynie gra koper? :shock:

:):):):):):):):):):):):):):)
Arek zagadka po tych wszystkich postach bardzo trudna do odgadnięcia bedzie sie trzeba dobrze nagłowić :):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)