4 kolejka; 8.11.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Popeye » Wt lis 03, 2009 10:14 pm

koper napisał(a):Co się dzieje??
Rozegraliśmy dopiero 3 kolejki, a zmian do terminarza jest tyle, że aż głowa boli.

Jak tak dalej będzie to terminarz można sobie w buty schować bo i tak dopiero w piątek przed daną kolejką zostanie dograny terminarz i to jeszcze tak, że mecze będziemy rozgrywać w niedzielę od 20.oo a kończyć około 23.oo - pozdrawiam i gratuluję :wink:

Panie Tadeusze może pora zabrać głos w tej sprawie, która zaczyna być naprawdę "masowa".

Ja uważam że najważniejsze jest że gramy i jest fajna i ostra walka ale fair play a czy ważne kiedy i o której godzinie - chyba najmniej ważne. Trzeba pamiętać że w naszej lidze grają studenci osoby pracujące w weekend i tak dalej więć trzeba uważam to uwzględnić i być pozytywnie do tego nastawiony jedynie w czym cibie poprę to najważniejsze że te mecze były przekładane wcześniej tomożna sie wtedy po ludzku dogadać
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Grzegorz » Wt lis 03, 2009 10:17 pm

Witam !

Niestety co do kibiców Liskowa ...to muszę przyznac rację kolegom z Meblolandu. Osobiście to współczuję sędziom, którzy będą gwizdac wbrew opinii "kibiców liskowiaka" :lol: ....a może o to chodziło.....? :twisted:

A co do przekładania meczy?...to pewnie tego nie unikniemy :?

pozdrawiam
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Wiktor » Wt lis 03, 2009 10:54 pm

A po drugie że ktoś sobie wypił jedno czy dwa piwa to chyba to was koledzy nie zwalnia od puszczania tekstów na nich o pijaczkach itp, jak na moje oko to trochę mało wychowane.

Popeye, ja Cię proszę zejdź na ziemie ! :?

Jeśli według Ciebie stwierdzenie Łukasza o "pijoczkach" jest mało wychowane, to co powiesz o zachowaniu tych swoich "kibiców" !?

Według mnie brak jakiegokolwiek wychowania pomieszana nawet z minimalną ilością alkoholu to w ich wykonaniu mieszanka wybuchowa :)
Można ich nazwać mistrzami obelg :lol:

Może powinniście pomyśleć nad jakąś selekcją, albo ochroną !? :lol:

Ps. Poza tym używaj Popeye funkcji >edit< a nie trzaskasz 3 posty pod rząd, już Ci o tym kiedyś wspominałem :)
Wiktor
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Śr lis 04, 2009 4:45 pm

Jeśli Arek masz wątpliwości to potwierdzam gram w Pratt&Whitney.
To jedno, a drugie skoro wszyscy sobie dogadzamy z przenoszeniem meczy to dlaczego my mamy z tego nie korzystać? Tak więc robimy ogólnie dalej bałagan z terminarzem i tyle :roll:

A kolegom z JAM'u dzieki za elastyczność.
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Śr lis 04, 2009 7:43 pm

koper niedawny Agorianinie a niedoszły Geonaviku , obecny Pratowcu :arrow: " bałagan " jak go nazwałeś w terminarzu był , jest i będzie i raczej tego typu problemu nie unikniemy , tyle tylko , że "bałagan" robimy sami , zamieniając godziny i dni spotkań . Jest wyjście , DRASTYCZNE :shock: grajmy zgodnie z ustalonym terminarzem bez możliwości jakichkolwiek zamian , nie będzie problemu , ale czy na pewno o to nam chodzi :?: :roll:
Są drużyny , które wykorzystują tego typu możliwości zamian częściej a są takie , które korzystają z takiej możliwości bardzo rzadko , jedynie wtedy kiedy nie mają naprawdę szóstki do grania lub rozgrywającego i są również takie , które nie zamienią się jedynie dla tego , że nie pałają sympatią do innej drużyny 8)
Tak więc problem pozostanie , a od nas będzie zależało , czy będzie on częstszy , czy rzadszy :wink:

A teraz pozdrowienia dla dawnego kolegi z drużyny :arrow: POZDRAWIAM :D :D :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Jacek » Śr lis 04, 2009 7:54 pm

Popeye oni mają troszkę racji , jeśli chodzi o Waszych kibiców , to takie typy z południowym temperamentem , ale może w Liskowie tylko tacy są :?: :roll: przekonamy się na własnej skórze już niedługo :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Popeye » Śr lis 04, 2009 11:45 pm

Jacek napisał(a):Popeye oni mają troszkę racji , jeśli chodzi o Waszych kibiców , to takie typy z południowym temperamentem , ale może w Liskowie tylko tacy są :?: :roll: przekonamy się na własnej skórze już niedługo :wink:

Może z drugiej strony powiem bo chyba się nie zrozumieliśmy.
Chodziło mi przedewszystkim o kibiców którzy byli ostatniona górze i kibicowali, byli teżmiędzy innymiw kaliszuna meczu naszym z Farmerem i własnie o tych kibiców mi chodziło, nie słyszałem tekstu z aparatem jak wcześniej ktoś wspomniał wi,ęć o tym nic nie wiem ale oczywiście nie zaprzeczam, pewnie tak było skoro ktoś mówi.
Po drugie macie racje paru naszych znajomych, którzy zawsze stoja oboknaszej ławki lub na niej siedzą mają jak to Jacek nazwał południowy temperament i z tym całkowicie się z wami wszystkimi zgadzam, ale jest jedna ważna sprawa według mnie ONI ostatnim czasem trochę się uspokoili i mówię to z całą odpowiedzailnością ipowagą mojej osoby co napewno Jacku i inni koledzy zobacza na naszych meczach
POZDRAWIAM wszystkich ,którzy kochają kibiców z LISKOWA :):):):):):):):):):):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Cz lis 05, 2009 4:44 pm

Popeye napisał(a):POZDRAWIAM wszystkich ,którzy kochają kibiców z LISKOWA :):):):):):):):):):):):)

... a są tacy :?: :D :lol: :D :lol: :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Grzegorz » Cz lis 05, 2009 6:36 pm

Jacek...pewnie że są !!!!! Zawodnicy Liskowiaka :twisted: :wink:

a już z tym południowym temperamentem to.... :lol: :lol: :lol: :lol: ... dałeś czadu !!!

pozdrawiam
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez koper » Pt lis 06, 2009 1:40 pm

Jacek a ja myślałem, że dalej jesteśmy kolegami z dawnej (już nie istniejącej)drużyny :!:
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Pt lis 06, 2009 5:46 pm

Marcinie koper Połtawski masz rację , może źle to ująłem , jak najbardziej jesteś moim KOLEGĄ , tyle tylko , że już nie z drużyny :wink: a szkoda :D
Pozdrawiam i do zobaczenia :D :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

4 kolejka

Postprzez tadkry » Pt lis 06, 2009 10:00 pm

Farmer - GeoNAVI Team 3:1 /18,26,-22,21/
Dziewiątka - Mebloland 1:3 /-18, 23,-20,-21/
Pod Orzechami - Vegex 3:1 /-24,20,21,21`/
Liskowiak - Wicherek 3:0 /14,9,22/
Pratt & Whitney - JAM 3:0 /17,17,20/
Ostatnio edytowano N lis 08, 2009 11:25 pm przez tadkry, łącznie edytowano 3 razy
tadkry
VIP
VIP

Postprzez Grzegorz » Pt lis 06, 2009 10:59 pm

Dzięki Farmerzy za bardzo fajny meczyk ! Miło, wesoło i przyjemnie. No może z wyjątkiem wyniku dla nas :lol: W każdym razie ...oby takich meczyków jak najwięcej !!!

Aa ... i jeszcze gratulacje dla Jacka za debiut na pozycji rozgrywającego... :twisted: :wink:

..i przy okazji pozdrowienia dla Kopra

pozdrawiam
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Jacek » So lis 07, 2009 11:58 am

Grzegorz napisał(a):
Aa ... i jeszcze gratulacje dla Jacka za debiut na pozycji rozgrywającego... :twisted: :wink:

Dzięki , oby pierwszy i ostatni raz , gdyby nie ja , pewnie mieli byśmy większe szanse na lepszy wynik z Farmerem , brakowało Marka na pozycji rozgrywającego , no cóż z 40 stopniową gorączką trudno grać , a zmiennik w mojej osobie to może wystawiać ale przedmioty na Allegro :D :wink: ot co :!:

Gratulacje dla Farmerów , man nadzieję , że w rewanżu Marek już będzie a mnie naprawią ten bark , bo na razie to czuję się jak bezużyteczny jednoręki bandyta :(
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Damiano » So lis 07, 2009 6:16 pm

Również dzięki za mecz.Fajna atmosfera widać ,że drużyna GeoNavi dobrze się czuje we własnym gronie,miłe przyjęcie w szatni przed i po meczu :).
Mieliśmy ułatwione zadanie ze względu na brak podstawowego rozgrywającego w drużynie GeoNavi ale Jacek jak na pierwszy raz to spisał się nieźle i to bez barku :)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)