6 kolejka; 22.11.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez briżik » N lis 22, 2009 11:40 pm

Dzieki dla Damiana i całego Farmera za mecz. Nasz przedsezonowy sparing był bardziej wyrównany i wskazywał na to, że dzisiejszy wynik mogłby być inny, na szczęście dla nas popełnialiście dzisiaj dużo własnych blędów. Jeszcze raz dzięki.
KODA ja też ostatni raz stawiam na JAM!!!
briżik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lazar » Pn lis 23, 2009 12:16 am

Jesli chodzi o "Jama" to ostatnio bardzo jestem zawiedziony :( :evil:
Damiano oraz cała drużyna Farmerów :!: Dziękujemy za fajny meczyk. Atmosfera była o.k. mimo, że sędzia nie spisał się na medal :(
A poza tym mecz meczem, dzięki za to co było po meczu (czyli to niejedno piwko) :D :wink: Byle tak częściej.
Pozdrawiam
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Damiano » Pn lis 23, 2009 8:28 am

Również dzięki za meczyk i za spotkanie po meczowe Lazar :) Rzeczywiście niemoc z naszej strony i dobra gra Pratta dlatego mecz dość gładki.Trzeba będzie ostro potrenować :?
Gratulację dla GeoNavi 8)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

JAM

Postprzez wrociu » Pn lis 23, 2009 10:37 am

Cóż - zbieramy zasłuzone cięgi :(

Czas pokazał, że gra w dwóch ligach niespecjalnie nam służy. Wydawało się na pczątku sezonu, że ławka jest tak szeroka, że spokojnie bedzie można grać "na dwa fronty"... Niestety świeżość z początku sezonu uciekła, pojawiły sie kontuzje, elemnty nieprzewidywalne (praca w weekendy) - efekt - każdy mecz to eksperyment, "zarządzanie chaosem". Wtedy może pokonać nas każdy ZESPÓŁ. W meczu z Wicherkiem więcej czasu zajmowało nam ponowne poprawne ustawienie się na boisku po każdej akcji niż sama gra...

Przepraszam wszystkich za rozbijanie typera, ale :) wszystkim sprawiedliwie.

Obiecuję jednak, że jeszcze namieszamy w drugą stronę po zmianie startegii, ktorej oczywiście nie zdradzimy.

Wicherki - gratulacje za zwycięstwo - wygrał zespół.
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez jaho » Pn lis 23, 2009 10:42 am

Nie mam nic przeciwko żeby koledzy przestali na nas stawiać w "typerze" :D Tylko nie wiem czy to Wam wyjdzie na dobre :D :twisted: W końcu już pokazalismy że jesteśmy drużyną nieszczególnie obliczalną i sami nie wiemy kiedy w końcu zaczniemy wygrywać.
Tak więc zachęcam do stawiania na DZIEWIĄTKĘ :D :D :D
"myślę że w pierwszej połowie zagraliśmy niezłe spotkanie..."
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)