9 kolejka; 13.12.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Popeye » Pt gru 11, 2009 12:19 am

Nam też było miło zagrać, fajny meczyk, super atmosfera, Jaho jak patrzę na ligę typerów to nie tylko ty uważasz nas za faworytów,może sie uda ale długa droga przezd nami. Na 20 grudnia Orzeszki sie już szykują na nas. Tylko najpierw trzeba jak ludzie zagrać z prattem zeby wogóle o czymś myśleć. Pożyjemy zobaczymy
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lazar » Pt gru 11, 2009 10:29 pm

Popeye napisał(a): Na 20 grudnia Orzeszki sie już szykują na nas. Tylko najpierw trzeba jak ludzie zagrać z prattem zeby wogóle o czymś myśleć. Pożyjemy zobaczymy

No właśnie Popeye :!: Na sam koniec I rundy szykuje się mecz na szczycie :!: :evil: :evil: :evil: Mam nadzieję, że tak samo będzie to wyglądać na boisku 8)
Pozdrawiam
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

9. kolejka

Postprzez tadkry » N gru 13, 2009 4:29 pm

Wyniki dzisiejszej kolejki

Pratt & Whitney - Liskowiak 1:3 /-13,17,-22,-13/
Mebloland - Vegex 2:3 /23,-22,21,-19,-14/
Wicherek - Geonavi 0:3 /-21,-13,-18/
Dziewiątka - Farmer 0:3 walkower /-0,-0,-0/
JAM Grupa - Pod Orzechami 0:3 /-9,-21,-16/
Ostatnio edytowano Pn gru 14, 2009 12:31 am przez tadkry, łącznie edytowano 2 razy
tadkry
VIP
VIP

Postprzez marphi » N gru 13, 2009 4:31 pm

Dzięki Jamowcom za mecz chociaż liczyliśmy że zjawicie się w mocniejszym zestawieniu :) Pozdrawiam
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » N gru 13, 2009 8:05 pm

Nie wiem jak , ale moi koledzy wygrali z Wicherkami , choć do wczoraj mieliśmy straszny problem z szóstką na ten mecz . Mimo kontuzji , które nas prześladują , chorób i problemów daliście radę !!!
BRAWO EKIPA , JESTEM Z WAS DUMNY :D :wink:

Choć nie byłem na meczu i nie widziałem jego przebiegu , w imieniu swoim i drużyny GeoNavi dziękujemy walecznym Wicherkom za spotkanie :wink:

A jednak to Liskowiak przerwał zwycięską passę lidera , no cóż nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Popeye i reszcie drużyny z Liskowa .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez briżik » N gru 13, 2009 9:40 pm

Tak Jacku, dostaliśmy lekcje spokoju i opanowania ze strony Liskowa. Już od dwóch meczy, nasza passa wisiała na włosku i się trafiło. Może to na nas dobrze podziała miejmy nadzieje, lekcje dostaliśmy i dobrze. Za tydzień druga runda, trzeba ją dobrze zacząć i liczyć na potknięcia rywali.
Dzięki dla Liskowa za mecz. Dawid, może jakbyś gwizdał to byśmy mięli większe szanse.
briżik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Damiano » N gru 13, 2009 9:47 pm

Dziewiątka - Farmer walkower dla Farmera.Zamiast meczu zagraliśmy 3-setową gierkę.W Dziewiątce zabrakło zawodników do rozegrania spotkania
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez bartek_zaba » N gru 13, 2009 11:20 pm

Podziękowania dla drużyny Vegex'u za dobry mecz dzisiaj. Bardzo męczący i dziwny... Przy prowadzeniu w setach 2:1 i w 4 secie 16:10 dla MEBLOLANDU powinniśmy to dociągnąć do końca. Niestety w jednym ustawieniu straciliśmy 9 pkt. I chyba czeka nas wiele pracy jeszcze, żeby powalczyć o zwycięstwa. Przegrana nie cieszy ale 1 pkt tak :) pozdrawiam
"Drugi jest zawsze pierwszym przegranym.Tylko z takim podejściem można osiągnąć sukces"
bartek_zaba
Bywalec
Bywalec

Postprzez Popeye » N gru 13, 2009 11:33 pm

briżik napisał(a):Dzięki dla Liskowa za mecz. Dawid, może jakbyś gwizdał to byśmy mięli większe szanse.

Pewnie wtedy bym zosatła sciągnięty ze słupka :):):)
Jacek napisał(a):A jednak to Liskowiak przerwał zwycięską passę lidera , no cóż nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Popeye i reszcie drużyny z Liskowa .

dzięki Jacek, czemu ześ ne przyjechał dopingować swojej drużyny????

Dzieki pratowcy za super meczyk cieszy zwycięstwo cieszy myśle dobra atmosfera na meczu. Widowisko kibicom też sie chyba podobało i cieszy fakt że to my przerwaliśmy passę liderom (mam nadzieję że tylko narazie:):):):):) )
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez jaho » Pn gru 14, 2009 12:08 pm

marphi napisał(a):Dzięki Jamowcom za mecz chociaż liczyliśmy że zjawicie się w mocniejszym zestawieniu :) Pozdrawiam

Maciej sezon jest dopiero na półmetku. Obiecuje że nie raz jeszcze obejrzycie nasza drużyne w mocniejszym składzie :twisted:

Również dziękujemy Wam za mecz :D
"myślę że w pierwszej połowie zagraliśmy niezłe spotkanie..."
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Wicherek » Pn gru 14, 2009 7:51 pm

Jacek napisał(a):Nie wiem jak , ale moi koledzy wygrali z Wicherkami , choć do wczoraj mieliśmy straszny problem z szóstką na ten mecz . Mimo kontuzji , które nas prześladują , chorób i problemów daliście radę !!!
BRAWO EKIPA , JESTEM Z WAS DUMNY :D :wink:

Choć nie byłem na meczu i nie widziałem jego przebiegu , w imieniu swoim i drużyny GeoNavi dziękujemy walecznym Wicherkom za spotkanie :wink:

A jednak to Liskowiak przerwał zwycięską passę lidera , no cóż nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Popeye i reszcie drużyny z Liskowa .

Jacku, nie masz czego żałować... chyba, że widoku dwunastu ślizgających się "po parkiecie" facetów w temperaturze ok. 10 stopni, ocierających co chwilę twarze z kropel wody spadających z sufitu... tragedia! Tylko patrzeć jak ta sala się zawali :shock: :!: Mam tylko nadzieję, że nie stanie się to ani w piątek, ani w niedzielę...

Mebloland znowu "nawywijał" ... brawo, brawo...
Pozdrawiam!!!
Tomek
Wicherek
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Pn gru 14, 2009 8:14 pm

Wicherek poczekaj z brawami do naszego meczu z Prattem................
Może w piatek wpadniecie na sparing????
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)