12 kolejka; 10.01.2009

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Jacek » N sty 10, 2010 10:57 pm

Nie byłem , nie widziałem ale słyszałem i jestem cholernie dumny z moich chłopaków , wygrać z Orzeszkami i to w takim stylu , to na prawdę duża radość :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D - mniej więcej taka :wink:
GRATULACJĘ dla całego team Geo Navi :lol:

Dziękuję również Orzeszkom za mecz :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Grzegorz » N sty 10, 2010 11:34 pm

A ja byłem ..i nawet grałem :lol: :lol: i tak się nam jakoś dobrze grało ...że niespodzanka !!! i znów typer do d..... 8) :lol:

Orzechy dzięki za meczyk!! ...a tak poważnie to chyba powalczyliśmy dzisiaj bardziej niż wy w polu i udało się nam zakończyć sporo piłek z kontry. I to chyba zadecydowało...

Szkoda że nie zagraliśmy tak tydzień temu z Jamem ..brrrrrrrrrr :twisted:

pozdrawiam
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez jaho » Pn sty 11, 2010 1:31 am

Szkoda że nie zagraliśmy tak tydzień temu z Jamem ..brrrrrrrrrr Twisted Evil

No szkoda no :D też żałujemy :twisted:
"myślę że w pierwszej połowie zagraliśmy niezłe spotkanie..."
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Grzegorz » Pn sty 11, 2010 10:07 am

Żałujecie...?????? :shock: :shock:

Ja raczej bym się cieszył gdybym wygrał...ale cóż ? ...są na świecie takie rzeczy, które się największym fizjonomom nie śniły ( jak zwykł mawiac Ferdek Kiepski) :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez wrociu » Pn sty 11, 2010 1:02 pm

Grzegorz, zastanawiam się, czy bardziej boli Was porażka, czy fakt, że z Jamem... 8) moim skromnym zdaniem zagraliście z JAMem bardzo dobry mecz, młodość i siła tym razem jednak były górą nad doświadczeniem

myślę, że dzisiaj w tej lidze nie ma murowanych faworytów - wystarczy odrobinę gorszy dzień jednej i/lub lepszy drugiej drużyny i niespodzianka ( :?: ) gotowa - do tego kwestie kadrowe ...

play offy moga byc bardzo ciekawe :) tylko zdrowia wszystkim zyczę, żeby parkiet i dyspozycja decydowaly o zwycięstwach... a i naszej druzynie oraz innym zamiejscowym życzę przejezdnych dróg :)

no i oczywiście gratuluje zwycięstwa nad Orzechami - respect :)
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Damiano » Pn sty 11, 2010 9:16 pm

Z mojej strony podziękowanie dla drużyny z Liskowa za cierpliwość i wyczekanie kilkudziesięciu minut aż część naszej drużyny dojedzie na mecz.
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Wt sty 12, 2010 12:48 am

Widzę że chłopaki się postarali :):):):):):) szkoda że nie mogłem być na meczu :(:(:(. może jeszce w play offach będzie nam ze sobą zagrać.
Orzeszki widze że zaczynacie grubo jechać w ostatnim czasie czyżby spadek formy czy szykujecie już formę na play offy :):):):):) coraz ciekawiej sie robi w naszej lidze
pozdrawiam
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Szary :) » Wt sty 12, 2010 8:43 pm

Gratulacje dla GeoNavi za wygrana w takim stylu z Orzechami 8)

IMO najwieksza niespodzianka od poczatku rozgrywek w tym roku.

P.S. Czyzby JAM zostal jedyna druzyna która dwa razy pokonała GeoNavi w rundzie zasadniczej ?? 8) 8) 8) :D
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą !!
Szary :)
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » Cz sty 14, 2010 4:02 pm

Szary :) z doświadczenia wiem i Popeye się ze mną zgodzi , że nie ważne jest ile razy się wygrywa pod rząd z danym przeciwnikiem , ważne jest aby wygrać z nim decydujące starcie .
Dwa sezony temu szliśmy od zwycięstwa do zwycięstwa , broniliśmy tytułu mistrzowskiego i wygrywaliśmy z Liskowem dwa razy w rundzie zasadniczej , przyszedł decydujący mecz o mistrzostwo i Liskowiak nas zbił 3 : 1 :? to był dla nas SZOK :shock: :roll:
W poprzednim sezonie to Liskowiak bił nas w rundzie zasadniczej , a my w play - off wyeliminowaliśmy ich z gry o medale i zajęliśmy trzecie miejsce , a Liskowiak po porażce się posypał i został zdyskwalifikowany , zajął ostatnie miejsce .
Ja rozumiem Waszą radość , też bym się cieszył , przecież też Was biliśmy a teraz to Wy zbiliście nas i to dwa razy z rzędu i za to należą Wam się brawa :)
Ale stare przysłowie pszczół mówi : NIE WAŻNE JAK SIĘ ZACZYNA , WAŻNE JAK SIĘ KOŃCZY :arrow: podobno po tym , też można poznać prawdziwego mężczyznę :?: :D tak mówią :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Szary :) » Cz sty 14, 2010 10:37 pm

No widzisz Jacek nie wiem jak bylo kiedyś, bo ja w tej lidze waszej zagralem dopiero 4 razy i udało mi sie uczestniczyc we wszystkich 3 zwyciestwach Jamu z czego sie bardzo ciesze:-) Akurat wyszlo tak ze chlopaki sie sprezyli :D

Masz raje czekamy na play offy, start z 8 miejsca i rola czarnego konia to jest idealna pozycja dla takiego zespołu jak my, wiec bić sie tam w czolowce kto chce z nami zagrac 1 runde la la la :o
Bywalec
Bywalec

Postprzez Bartek » Cz sty 14, 2010 11:54 pm

No to jesteśmy po meczu z Jam'em. Gładko, szybko i przyjemnie ale w takiej atmosferze jak z przeciwnikami szacuneczek dla Was!!
PS. Chłopaki zbierzcie w końcu skład a zobaczymy się w półfinałach 8)
Pozdro
Bart
Bartek
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Szary :) » Pt sty 15, 2010 12:13 am

Za daleko zeby do was jezdzic co tydzien 100-140km

a jeszcze gramy lige we wrzesni, tez w niedziele niestety ;-/

ale jakis lekki szum moze jeszcze zrobimy :)

tak wogole gratulacje, do ilu sety ??
Bywalec
Bywalec

Postprzez Bartek » Pt sty 15, 2010 12:26 am

Jam - Vegex 0-3 (-17; - 15; - 14)
Bart
Bartek
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez wrociu » Pt sty 15, 2010 1:21 pm

Bartek napisał(a):Jam - Vegex 0-3 (-17; - 15; - 14)

hmm, w małych punktach myślę, że w tym zestaweniu stac nas było na więcej... ale sam miałem wczoraj totalny dołek - dostałem więcej "czapek" w jednym ustawieniu niż zazwyczaj w całym meczu... :oops:

co do zbierania składu :) - jest zebrany - wystarczy spojrzeć na szeroką listę zawodników zgłoszonych -reszta - Szary już karty odkrył ;)
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Popeye » Pt sty 15, 2010 6:06 pm

Jacek napisał(a):Szary :) z doświadczenia wiem i Popeye się ze mną zgodzi , że nie ważne jest ile razy się wygrywa pod rząd z danym przeciwnikiem , ważne jest aby wygrać z nim decydujące starcie .
Dwa sezony temu szliśmy od zwycięstwa do zwycięstwa , broniliśmy tytułu mistrzowskiego i wygrywaliśmy z Liskowem dwa razy w rundzie zasadniczej , przyszedł decydujący mecz o mistrzostwo i Liskowiak nas zbił 3 : 1 :? to był dla nas SZOK :shock: :roll:
W poprzednim sezonie to Liskowiak bił nas w rundzie zasadniczej , a my w play - off wyeliminowaliśmy ich z gry o medale i zajęliśmy trzecie miejsce , a Liskowiak po porażce się posypał i został zdyskwalifikowany , zajął ostatnie miejsce .
Ja rozumiem Waszą radość , też bym się cieszył , przecież też Was biliśmy a teraz to Wy zbiliście nas i to dwa razy z rzędu i za to należą Wam się brawa :)
Ale stare przysłowie pszczół mówi : NIE WAŻNE JAK SIĘ ZACZYNA , WAŻNE JAK SIĘ KOŃCZY :arrow: podobno po tym , też można poznać prawdziwego mężczyznę :?: :D tak mówią :D :D :D

No niestety cała prawda o siatkówce :):):):)
Dlatego jest ona taka piękna

GRATULACJE dal Vegex-u wskoczyliście na pozycje medalową no no no respekt

Szary :) napisał(a):Masz raje czekamy na play offy, start z 8 miejsca i rola czarnego konia to jest idealna pozycja dla takiego zespołu jak my, wiec bić sie tam w czolowce kto chce z nami zagrac 1 runde la la la :o

Tak na małym marginesie to 8 miejsce macie narazie a czy awansujecie do nich to chyba jeszcze sprawa przyszłości a w szczególności meczów z Dziewiatką i Wicherkami !!!!!!!
Więc licz się ze słowami które wypowiadasz na forum bo się Wietrzni i Dziewiątkowcy obrażą że to miejsce już sobie zarezerwowałeś :):):):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)