13 kolejka; 17.01.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez marphi » Pn sty 18, 2010 9:55 pm

Odpoczywają na play-off :)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Cz sty 21, 2010 12:14 am

marphi napisał(a):Odpoczywają na play-off :)

żeby tylko play off-ów nie przespali
A z drugiej strony patrząc na wasze wyniki to też chyba odpoczywacie na play offy ??????
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Cz sty 21, 2010 3:39 pm

Odpoczywamy ale jakoś z wami sobie poradziliśmy.... 8)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » So sty 23, 2010 1:29 pm

Popeye Ty tak nie "cwaniacz" , bo zachowujesz się jakbyście byli nie do pokonania i nie patrz na wszystkich z góry , przecież aż tak rewelacyjni nie jesteście i głupio Ci będzie jak znów przez play- off nie przebrniecie 8)
Trochę pokory i szacunku dla innych , chyba na tyle Was stać 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » N sty 24, 2010 4:01 am

Narazie Lisków jest drugi w tabeli, wiec Popeye może sobie "pocwaniaczyć".
Co innego GeoNavi.........
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » N sty 24, 2010 10:14 am

Jacek napisał(a):Popeye Ty tak nie "cwaniacz" , bo zachowujesz się jakbyście byli nie do pokonania i nie patrz na wszystkich z góry , przecież aż tak rewelacyjni nie jesteście i głupio Ci będzie jak znów przez play- off nie przebrniecie 8)
Trochę pokory i szacunku dla innych , chyba na tyle Was stać 8)

Nie miałem na myśli żadnego cwaniakowania tylko stwierdziłem obecny stan rzeczy ze z wyzej wymienionymi zespołami ostatnio cos sie dzieje niedobrego.
Dwóch innych wypowiedzi nie będe komentować
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » N sty 24, 2010 12:42 pm

Popeye Ty się nie martw o innych , inni sobie radę dadzą , Ty się martw o Siebie , żebyście dali radę innym , bo inni na pewno nie będą się martwić o Was 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez wrociu » Pn sty 25, 2010 2:26 pm

ale pięknie iskrzy :) i dobrze :)

w mojej opinii Popeye nie napisał nigdzie, że Lisków czy Twierdza tudzież inny Zameczek są nie do sforsowania- mowy o tym nie było... Tak mi się wydaje... Ale w kilku drużynach (w tym naszej) widać zmęczenie i coraz krótszą ławkę... Efekt - "wpadki" poszczególnych drużyn - Geo Navi też się takie wpadki przydarzyły ;) - i tak to zrozumiałem

co do play-ofów... pytanie - nie do końca mam jasność - na czym stanęło w tym roku? liczą się sety czy zwycięstwa? czy "złoty set" jest tylko w przypadku remisu w setach?
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Jacek » Pn sty 25, 2010 3:54 pm

Nie ma żadnego "złotego seta" jest mecz i rewanż , liczą się sety , w przypadku remisu w setach , będą liczone małe punkty . Wszystko jest opisane w regulaminie ?
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez wrociu » Pn sty 25, 2010 3:58 pm

:oops: rzeczywiście jest w regulaminie...

czytałem i nie zauważyłem...
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Popeye » Wt sty 26, 2010 6:27 pm

wrociu napisał(a):ale pięknie iskrzy :) i dobrze :)

w mojej opinii Popeye nie napisał nigdzie, że Lisków czy Twierdza tudzież inny Zameczek są nie do sforsowania- mowy o tym nie było... Tak mi się wydaje... Ale w kilku drużynach (w tym naszej) widać zmęczenie i coraz krótszą ławkę... Efekt - "wpadki" poszczególnych drużyn - Geo Navi też się takie wpadki przydarzyły ;) - i tak to zrozumiałem

co do play-ofów... pytanie - nie do końca mam jasność - na czym stanęło w tym roku? liczą się sety czy zwycięstwa? czy "złoty set" jest tylko w przypadku remisu w setach?

Dobrze że chociaż jedna osoba na tym forum ma normalne spojrzenie i rozumienie tekstu pisanego.
Widzę że niektórzy nie mogą się pogodzić ze swoimi wpadkami meczowymi i wyżywają się na mojej skromnej i biednej oobie :):):):):)
pozdrawiam wszsytkich !!!!!!!!!!!:):):):):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Damiano » Śr sty 27, 2010 1:00 am

lukasz1985 napisał(a):Co sie dzieje z Farmewrem????Z Liskowem podobno jakieś rezerwy,teraz z Geo-Navi ledwie 6 zawodników....choroba w drużynie???

Zdrowie dopisuje,humory mimo porażki w wyróżnionych przez Ciebie meczach również nie najgorsze (choć zawsze mogły być lepsze).Nakładają się na siebie nieraz takie sprawy jak:szkoła,sprawy zawodowe lub inne szczególne okoliczności :D Miło,że się pytasz co tam słychać w Meblolandzie???

Popeye napisał(a):żeby tylko play off-ów nie przespali

Postaramy się zrobić wszystko ,żeby do rundy play-off awansować i ich nie ''przespać'' :wink:
Popeye napisał(a):Nie miałem na myśli żadnego cwaniakowania tylko stwierdziłem obecny stan rzeczy ze z wyzej wymienionymi zespołami ostatnio cos sie dzieje niedobrego.

Miło,że się martwisz ale wydaje mi się ,że Twoja opinia jest nad wyraz przesadzona.Nie pokłóciliśmy się między sobą,nie obraziliśmy się na cały świat,mimo dwóch porażek, a humory tak jak napisałem wyżej nie są najgorsze (choć mogły by być lepsze) :wink: Więc nie jest z nami chyba tak źle?
lazar napisał(a):A tak w ogóle to gratuluję Damiano!!! W tej sytuacji to wynik meczu jest nieistotny!!!
Gratuluję i pozdrawiam!!! Very Happy

Dzięki Marcin mam nadzieję ,że uda Ci się znaleźć chwilkę czasu po niedzielnych meczach,żeby spotkać się i ''pogadać'' sobie 8)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Śr sty 27, 2010 9:41 am

Damiano napisał(a):Zdrowie dopisuje,humory mimo porażki w wyróżnionych przez Ciebie meczach również nie najgorsze (choć zawsze mogły być lepsze).Nakładają się na siebie nieraz takie sprawy jak:szkoła,sprawy zawodowe lub inne szczególne okoliczności :D Miło,że się pytasz co tam słychać w Meblolandzie???

Aaaaaa!!!! Z tymi okolicznościami to teraz dopiero skojarzyłem,GRATULACJE!!!!!

A w Meblolandzie dzieje sie oj dzieje.Może nawet historyczne rzeczy, ale o tym po zakończeniu sezonu, albo tuż przed zakończeniem......
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Wicherek » Cz sty 28, 2010 11:55 pm

Popeye napisał(a):
wrociu napisał(a):ale pięknie iskrzy :) i dobrze :)

Dobrze że chociaż jedna osoba na tym forum ma normalne spojrzenie i rozumienie tekstu pisanego.
Widzę że niektórzy nie mogą się pogodzić ze swoimi wpadkami meczowymi i wyżywają się na mojej skromnej i biednej oobie :):):):):)

pozdrawiam wszsytkich !!!!!!!!!!!:):):):):):)

No proszę, autorytet w dziedzinie pisania i czytania ze zrozumieniem się znalazł.
Ktoś kiedyś napisał: "Dobrze pisać, znaczy czynić myśl widzialną". Wybacz Popeye, ale albo ja jestem ślepcem, albo Ty analfabetą. Przy okazji wyjaśnij nam co to znaczy "oobie" i "wszsytkich". :wink: :lol:. Tylko się nie pogniewaj moja Ty "skromna osobo" :lol:
Pozdrawiam!!!
Tomek
Wicherek
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Pt sty 29, 2010 12:24 am

Nie gniewam się bo nie mam o co. Nie myli sie tylko ten co nic nie robi :):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)