17 kolejka; 21.02.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Tomek W » Wt lut 23, 2010 10:09 pm

lukasz1985 napisał(a):Oczywiście że to zabawa i nie ma co za to odejmować punkty, gdyby walka szła o jakieś nagrody...............to co innego......

No wiesz prestiż też się liczy. Niektórzy śrubują rekordy i potem się z tym wożą po forum :D Ale jak już drążymy,to chciałem zauważyć,że w 3 i 4ej kolejce nasi Moderatorzy (którzy ostatnio mocno zaniedbują ligę typerów) napisali ,że wyniki niepogrubione nie będą liczone w danej kolejce. Pobieżnie przeglądając typowania rzuciło mi się w oczy,że nasz lider nie pogrubił wyników w 14ej kolejce.Ja bym mu odjął punkty za to :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: W końcu napisali to moderatorzy i można uważać to za część regulaminu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Tomek;)
Tomek W
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez marphi » Wt lut 23, 2010 11:35 pm

:lol: Tomek dobrze że Ty grasz z nami :D Gleba :lol: :lol: Liga pauzuje ale w sobotę Grześki graja w Poznaniu może ktoś się wybiera ?? :) Z tego co wiem w niedzielę 7 marca jest turniej w Sieradzu także jak któraś drużyna była by chętna a jej zawodnicy nie biorą udziału w rozgrywkach LZS to może warto się wybrać naprawdę fajnie można sobie pograć :) więcej info tutaj http://www.mosirsieradz.pl/
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Śr lut 24, 2010 4:02 am

fisher napisał(a):Witam,
osobiście uważam, że nie ma co anulować punktów marphiemu (chociaż nie wiadomo do kogo dzwonił i co ustalał ;)), ale oczywiście sprawa jest jasna, jak na tak krótki regulamin. Swoją drogą komisja ds. typera miałaby co sprawdzać, na przykład to, dlaczego jeden z typerów typuje i później sam sędziuje wytypowane przez siebie mecze (czytaj: najprawdopodobniej w taki sposób, aby trafić swój typ) ;) Tego też w regulaminie nie ma... :) Z tego wyłania się "grubsza" afera :) Jak widać wiele tematów do uregulowania przed kolejnym sezonem. Pozdrowienia.

ja uważam że wystarczy zobaczyć w wynik meczu Farmer Mebloland 3:1 a mój typ 3:0 i uciąć głowę spekulacjom
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Śr lut 24, 2010 4:07 am

marphi napisał(a)::lol: Tomek dobrze że Ty grasz z nami :D Gleba :lol: :lol: Liga pauzuje ale w sobotę Grześki graja w Poznaniu może ktoś się wybiera ?? :) Z tego co wiem w niedzielę 7 marca jest turniej w Sieradzu także jak któraś drużyna była by chętna a jej zawodnicy nie biorą udziału w rozgrywkach LZS to może warto się wybrać naprawdę fajnie można sobie pograć :) więcej info tutaj http://www.mosirsieradz.pl/

To nasza reprezentacja musi się zakwalifikować do finału żeby nie było kolejki:):) a tak na poważnie to fajna oferta -ostatnim czasem graliśmy jeden turniej z jakąś drużyna z Sieradza fajnie pogrywaja więc jest z kim pograć
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez wrociu » Śr lut 24, 2010 11:56 am

znamy turniej sieradzki aż za dobrze ;) JAM trochę powzmacniany wygrywał go czterokrotnie, ale ostatnio dostalismy lanie od Vegexo-Farmero-Geo-Kuchar ;) niestety, albo stety- zaleznie kto czego oczekuje - ostatnio turniej stał się mocno nieamatorski... Jesli tendencja się utrzyma i ktoś ma ochote zagrać z druzyną na bardzo wysokim poziomie - jak najbardziej oferta dla niego.
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez fisher » Śr lut 24, 2010 12:46 pm

Popeye napisał(a):
fisher napisał(a):Witam,
osobiście uważam, że nie ma co anulować punktów marphiemu (chociaż nie wiadomo do kogo dzwonił i co ustalał ;)), ale oczywiście sprawa jest jasna, jak na tak krótki regulamin. Swoją drogą komisja ds. typera miałaby co sprawdzać, na przykład to, dlaczego jeden z typerów typuje i później sam sędziuje wytypowane przez siebie mecze (czytaj: najprawdopodobniej w taki sposób, aby trafić swój typ) ;) Tego też w regulaminie nie ma... :) Z tego wyłania się "grubsza" afera :) Jak widać wiele tematów do uregulowania przed kolejnym sezonem. Pozdrowienia.

ja uważam że wystarczy zobaczyć w wynik meczu Farmer Mebloland 3:1 a mój typ 3:0 i uciąć głowę spekulacjom

Co do tego meczu to robiliśmy wszystko, żebyś nie trafił :);)
Najpierw trzeba by było sprawdzić pozostałe mecze, a dopiero później cokolwiek ucinać :)
Fisher

APTEKI RETIRO
...my name is X, FisherX...
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez briżik » Śr lut 24, 2010 6:18 pm

Panowie co do typera skoro obstawiamy do rozpoczecia pierwszego meczu to trzymajmy sie tego.
Ja tez przypomnialem sobie podobnie jak marphi na ostatnia chwile ale odpuscilem zeby nie robic zamieszania. Kazdy z nas raz zaspal i nie obstawil wynikow.
briżik
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)