Przed sezonem

archiwum

Moderator: Administratorzy

...

Postprzez quetto » Śr paź 27, 2010 6:21 pm

Witam. Czy jest jeszcze możliwość dołączenia gdzieś do amatorki? Razem z kumplem gramy w zsp2 na libero i chcielibyśmy trochę potrenować, nie mówię od razu o pierwszym składzie ale chciałem się zorientować czy mamy jeszcze możliwość gdzieś wejść...
quetto
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Postprzez lukasz1985 » Śr paź 27, 2010 7:04 pm

Obaj gracie na pozycji libero??
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez quetto » Śr paź 27, 2010 9:27 pm

ja mam 16 lat, kumpel ( berek, zapewne kto nie kto go zna ) ma większe doświadczenie i przede wszystkim więcej lat - 19, będę go zastępował w reprezentacji szkoły bo jego rocznik nie powinien już grać, ale w chwili obecnej na sparingach ziemiany się. Mebloland podoba nam się bardzo ( byliśmy na sparingu z młodymi grześkami - przekładałem punkty :) ) ale nie wiemy czy dałoby rade wejść tam tak żeby poćwiczyć grę, poza tym wydaje nam się tam trochę ciężko, sezon się zaczął więc tym bardziej... We wtorek pojechaliśmy do Chabierskiego ale dojazd do Russowa jest uciążliwy oraz zawodnicy - spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Jutro wybieramy się do dziewiątki zobaczyć.

Jakieś porady z waszej strony?
quetto
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Postprzez marphi » Śr paź 27, 2010 11:07 pm

Moja rada jest taka, że jeżeli zaczynacie oboje i graliście tylko w szkole to obstawiam ,że wasze umiejętności nie są zbyt duże i musicie dużo jeszcze pograć dlatego podejrzewam ,że żadna z drużyn z czołówki nie weźmie was do grania ewentualnie będziecie mogli wpadać na treningi żeby było 12 do pogrania na treningu. Lepiej szukać takiej drużyny w której będziecie mieli szanse pograć w meczach niedzielnych w 2 rundzie. Z tego co się orientuje, Grześki prowadzą też jakąś szkółkę dla młodzieży także młodszy kolega może by się załapał ale nie wiem jaki tam jest próg wiekowy. Pozdro powodzenia. :D
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)