2 kolejka; 24.10.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez marphi » N paź 24, 2010 10:56 pm

Ściana napisał(a):Marphi masz rację, że nikt się do piłek problematycznych nie przyznaje. Sędzia robił błędy ale na obie strony i nie w momentach, które decydowałyby o wyniku seta czy meczu. Jeśli robił błędy na niekorzyść Kuchar, to pasowało to Meblolandowi i jakoś nikt nie próbował tego błędu skorygować z zawodników Meblolandu z trenerem włącznie, natomiast gdy się pomylił na korzyść Kuchar wtedy zachowanie drużyny i trenera było chamskie i agresywne wobec sędziego. .

No właśnie także ustalmy ,że nikt się generalnie nie przyznaje i w związku z tym trzeba tolerować decyzje sędziego który się myli raz na jedna stronę raz na drugą bo raczej nie podejrzewam, żeby któryś z sędziów robił z premedytacją błędy przeciwko tylko jednej drużynie.

btw. Ściana chyba się ze mną pierwszy raz zgadzasz heh :P

Jacek dzięki do czwartku :D
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Pn paź 25, 2010 3:40 am

Jak można sie mylić 5 razy pod rząd i to w kierunku jednej drużyny.Chyba trzeba być konkretnie zastraszonym............Ja tam jestem za wprowadzeniem 2 sędziego kosztem wyższego wpisowego.Pisałem już to chyba kiedyś na tym forum.
Proponuje jednak zakończyć dyskusję.Wygrała zdecydowanie lepsza drużyna.Nie pozostawiając złudzeń przeciwnikowi w 4 secie i tie-breaku.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pn paź 25, 2010 10:50 am

Ściana napisał(a):Marphi masz rację, że nikt się do piłek problematycznych nie przyznaje. Sędzia robił błędy ale na obie strony i nie w momentach, które decydowałyby o wyniku seta czy meczu. Jeśli robił błędy na niekorzyść Kuchar, to pasowało to Meblolandowi i jakoś nikt nie próbował tego błędu skorygować z zawodników Meblolandu z trenerem włącznie, natomiast gdy się pomylił na korzyść Kuchar wtedy zachowanie drużyny i trenera było chamskie i agresywne wobec sędziego. Dziwię się sędziemu, że nie pokazał żółtych kartek. Piotr Gawron nauczył tę drużynę świetnie grać ale też nauczył ją gwiazdorstwa.

Nie wiedziałem, że kilkakrotne ubieganie się o swoje punkty są gwiazdorstwem;]...A tak poza tym Ściana nie dotykaj osób 3-ich, które nie biorą udziału w dyskusji na forum szczególnie trenera...

Ps. Któremu możesz buty nosić !!!;)
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Wiktor » Pn paź 25, 2010 1:06 pm

Widzę gorąca atmosfera na meczu była ;)

No ale taki urok siatkówki ;) Tak jak napisał Łukasz, wprowadzenie 2 sędziów było by dobrym pomysłem ;) Pozdrawiam!
Wiktor
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Pn paź 25, 2010 3:03 pm

Ojej, ale ostre słowa.

Panowie, nie znam sytuacji, ale w woli przypomnienia jesteśmy uczestnikami rozgrywek AMATORSKICH i gra dla nas ma być przyjemnością.

Wiem doskonale, że przytłaczająca większość z nas nie przyznaje się do błędów, których nie wyłapał sędzia i każdy mówiąc wprost "ciągnie w swoją stronę" - tak jest i nikt tego nie zmieni.

zwiększona obsada sędziowska też nie załatwi sprawy w 100%, a często może nawet bardziej zagmatwać sędziowanie niż to jest obecnie.

To co na boisku się dzieje, to na boisku powinno pozostać - a na forum nie wrzucajmy sobie takich tekstów o noszeniu butów itp. - Troszkę szacunku dla wszystkich uczestników naszych rozgrywek bo to my tworzymy sobie atmosferę do grania i zabawy w siatkówkę.
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pn paź 25, 2010 3:19 pm

koper napisał(a):Ojej, ale ostre słowa.

Panowie, nie znam sytuacji, ale w woli przypomnienia jesteśmy uczestnikami rozgrywek AMATORSKICH i gra dla nas ma być przyjemnością.

Wiem doskonale, że przytłaczająca większość z nas nie przyznaje się do błędów, których nie wyłapał sędzia i każdy mówiąc wprost "ciągnie w swoją stronę" - tak jest i nikt tego nie zmieni.

zwiększona obsada sędziowska też nie załatwi sprawy w 100%, a często może nawet bardziej zagmatwać sędziowanie niż to jest obecnie.

To co na boisku się dzieje, to na boisku powinno pozostać - a na forum nie wrzucajmy sobie takich tekstów o noszeniu butów itp. - Troszkę szacunku dla wszystkich uczestników naszych rozgrywek bo to my tworzymy sobie atmosferę do grania i zabawy w siatkówkę.

Ja napisalem o sedziowaniu a kolega wytyka trenera, ktory w tym w ogole nie uczestniczy!!!
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez koper » Pn paź 25, 2010 3:45 pm

Zgadza się, ale wrzutka o "kwalifikacjach" do noszenia komuś butów - to musisz przyznać nie tyczyła się tzw. jakości sędziowania.
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pn paź 25, 2010 4:05 pm

koper napisał(a):Zgadza się, ale wrzutka o "kwalifikacjach" do noszenia komuś butów - to musisz przyznać nie tyczyła się tzw. jakości sędziowania.

Oczywiscie, ze nie... to tyczylo sie wypowiedzi " Piotr Gawron nauczyl ich swietnie grac ale tez nauczyl ich gwiazdorstwa"

Nawet nazwiska nie zna a sie wypowiada
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » Pn paź 25, 2010 6:43 pm

Ja traktuje te rozgrywki poważnie,każdy chce wygrywać.Zresztą dawno przestała to być amatorka.

Co do sędziów to 2 raczej pprawiłoby sytuację.Idąc twoim tokiem myślenia 4 czy 6 sędziów to już całkowity galimatias........

Nie rozstaliśmy się w złości z "Kucharkami",po meczu chłopaki sobie podali dłonie.Jednak trzeba było na forum zaznaczyć że zastraszony sędzia to żaden sędzia - tak na przyszłość..........
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pn paź 25, 2010 6:53 pm

lukasz1985 napisał(a):

Ja traktuje te rozgrywki poważnie,każdy chce wygrywać.Zresztą dawno przestała to być amatorka.

Co do sędziów to 2 raczej pprawiłoby sytuację.Idąc twoim tokiem myślenia 4 czy 6 sędziów to już całkowity galimatias........

Nie rozstaliśmy się w złości z "Kucharkami",po meczu chłopaki sobie podali dłonie.Jednak trzeba było na forum zaznaczyć że zastraszony sędzia to żaden sędzia - tak na przyszłość..........

Dokładnie, sędziował ten sędzia który sędziował mecz Mebloland Vs Vegex w play-off poprzedniego sezonu...

Po meczu Sędzia został potraktowany bardzo niemile przez zawodników Vegexu także wiedział co go czeka po kolejnym źle poprowadzonym meczu...

Także ja tez bym się bal na jego miejscu!!!
:D
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez sciana » Pn paź 25, 2010 11:38 pm

Wiem, panie Karamba jak się nazywa wasz trener i wiem, proszę pana, że chociaż to dobry i utalentowany szkoleniowiec to i tak z pana nie zrobi dobrego zawodnika bo jest pan samolubnym, pozbawionym talentu mitomanem. Teoria o zastraszaniu sędziego to dopiero bzdura! Kto tak myśli jest idiotą i powiem to każdemu w oczy, kto oskarży o to mnie lub moją drużynę. Mnie tam może pan obrażać, nie zależy mi na pana opinii, ale jeśli jeszcze raz użyje pan zwrotu "kucharki" to osobiście panu przypaszczę!!!
Aha, proszę się o mnie wyrażać per pan. Mam nadzieję, że pan Piotr Gawroński będzie miał dla pana więcej cierpliwości i nie wyleci pan z drużyny po jednym sezonie, jak to było w przypadku ostatnich dwóch sezonów! Pozdrawiam
Pan Ściana
PS. Panie Koper proszę o kontakt wyjazd na "Kangurka"!
sciana
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Postprzez Jacek » Wt paź 26, 2010 11:20 am

marphi już w nas nie wierzysz :?: To przykre :cry: Może zmień wynik na 3:2 dla nas :D 8) Podzielimy się punktami w tym bratobójczym meczu :wink: Co Ty na to :?: :lol: :D :wink: :P
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez marphi » Wt paź 26, 2010 3:00 pm

Heh Jacek wiesz że ja zawsze w Was wierze no ale takim altruistą nie jestem żeby stawiać przeciwko swojej drużynie heh :D
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

gdzie najlepiej?

Postprzez quetto » Wt paź 26, 2010 11:15 pm

Witam.

Razem z kumplem gramy na libero w ZSP2 i chcielibyśmy gdzieś dalej to potrenować, jest jeszcze możliwość dopisania się do amatorki? Jeśli tao gdzie proponujecie :D :D ?
quetto
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Re: gdzie najlepiej?

Postprzez Jacek » Śr paź 27, 2010 8:33 am

quetto napisał(a):Witam.

Razem z kumplem gramy na libero w ZSP2 i chcielibyśmy gdzieś dalej to potrenować, jest jeszcze możliwość dopisania się do amatorki? Jeśli tak gdzie proponujecie :D :D ?

Regulamin mówi , że - dodatkowych zgłoszeń zawodników można dokonać jedynie w tzw. okienku transferowym, trwającym wyłącznie w przerwie pomiędzy ostatnim meczem I rundy a pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej.
A gdzie najlepiej ? Tam , gdzie będą potrzebować libero :) Musielibyście zgłosić swoją propozycję na forum i poczekać , czy któraś z ekip jest zainteresowana pozyskaniem libero .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)