2 kolejka; 24.10.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Mateusz » Śr paź 27, 2010 1:03 pm

Ściana napisał(a):Wiem, panie Karamba jak się nazywa wasz trener i wiem, proszę pana, że chociaż to dobry i utalentowany szkoleniowiec to i tak z pana nie zrobi dobrego zawodnika bo jest pan samolubnym, pozbawionym talentu mitomanem. Teoria o zastraszaniu sędziego to dopiero bzdura! Kto tak myśli jest idiotą i powiem to każdemu w oczy, kto oskarży o to mnie lub moją drużynę. Mnie tam może pan obrażać, nie zależy mi na pana opinii, ale jeśli jeszcze raz użyje pan zwrotu "kucharki" to osobiście panu przypaszczę!!!
Aha, proszę się o mnie wyrażać per pan. Mam nadzieję, że pan Piotr Gawroński będzie miał dla pana więcej cierpliwości i nie wyleci pan z drużyny po jednym sezonie, jak to było w przypadku ostatnich dwóch sezonów! Pozdrawiam
Pan Ściana
PS. Panie Koper proszę o kontakt wyjazd na "Kangurka"!

Faktycznie dzieli nas duża różnica wiekowa także jak sobie Pan życzy :)

A wiec Panie Arku bez talentu to nie będę mówił kto jest a to co Pan o mnie mówi spływa po mnie jak po kaczce!!!

Po drugie proszę czytać ze zrozumieniem i patrzeć kto co pisze bo "Kucharki" nie ja napisałem...

Po trzecie ja nie twierdze ze sędzia był teraz zastraszony tylko ze po ostatnim meczu może się bać :lol:

Po czwarte tak jak Pan dobrze wie nie zostałem wyrzucony ani z Farmera ani z Vegexu także o żadnej cierpliwości trenera nie ma mowy bo jeżeli trener dobry to zawodnik słucha i jest pokorny....
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez koper » Śr paź 27, 2010 1:42 pm

Co do sędziowania i poprawy jakości to z poprzednich sezonów ja pamiętam i podejrzewam że wielu się zgodzi, że czasami obsada 2-sędziów w meczu robiła więcej bałaganu niż 1 DOBRY sędzia, bywało tak, że sędzia tzw. drugi starał się być ważniejszym od pierwszego i narzucał mu swoją interpretację nie zawsze zgodnie z prawdą a na dodatek nie zgodnie ze swoimi kompetencjami przerywał grę bo coś tam niby widział
Oczywiście jakość sędziowania to już tylko kwestia sędziego w całej rozciągłości od wiedzy i doświadczenia zaczynając a na trzeźwości kończąc (ta ostatnia przyznaję bardzo się poprawiła).

Uważam że, skoro już teraz mamy takie spory odnośnie sędziowania na etapie pierwszej rundy zasadniczej, to w fazie play-off będzie bardzo gorąco i tego jestem pewien w zupełności.

Za moment dojdzie jeszcze do tego, że wszystkie mecze będą meczami "podwyższonego ryzyka" i nawet podwójna obsada sędziowska nie będzie w stanie ujarzmić rozsierdzonych uczestników ligi amatorskiej.

ALE JAZDA :lol:
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

...

Postprzez quetto » Śr paź 27, 2010 2:57 pm

ale nam nie zalezy żeby dostać się do pierwszego składu, ten pierwszy rok chcielibyśmy poćwiczyć a dopiero w następnym roku jakby się udało to zacząć sezon w lepszym składzie :)

Co do zaprezentowania się to gdzie mogę znaleźc takie forum?
quetto
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Postprzez lukasz1985 » Śr paź 27, 2010 7:13 pm

Koper nie wiem dlaczego chcesz udowodnić że sędzia może sobie robić co che na boisku,walić błędy jeden po drugim.Otóż nie! Nie raz widziałem na własne oczy błąd sedziego przeciwko naszej drużynie,a trener krzyknął żeby cicho siedzieć,po to aby zamieszania nie robić.Powiem szczerze że tak jest średnio kilka razy na mecz.Ale jak ktoś rypie 4-5 błędów z rzędu,to i trener sie może lekko poddenerwować,a co dopiero zawodnik który zdobył punkt bądź nie dotknął piłki lub siatki.Także nie przesadzaj z rozsierdzonymi uczestnikami ligi.

Co do skopania sedziego przez drużynę Vegex w poprzednim sezonie notabene po meczu z nami,słyszałem ale dopiero po fakcie. Gdybym o tym wiedział odrazu, sprawa inaczej by sie skończyła...
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Cz paź 28, 2010 12:06 am

Łukasz i co zrobisz będziesz protesty składał błędy robią na poziomie ekstra klasowym może skupmy się na granie a nie rozwodzeniu nad jakością sędziowania w końcu to ma być sposób spędzania czasu i przede wszystkim zabawa a nie Mistrzostwa Świata. Zapewniam Cię ,że nic z tym nie zrobisz bo i co sędziowie są od lat Ci sami jest ich b. mało bo musimy się posiłkować sędzią z Ostrowa także wątpię żebyś doprowadził do tego że organizator zrezygnuję z któregoś sędziego bo Ci się jego decyzje nie podobają :P Pozdro :) Co do powyższej dyskusji to może już wyluzujcie bo co to będzie dalej jak po 2 kolejce już taka zadyma na forum. :)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Cz paź 28, 2010 8:02 am

Marphi nie zabraniaj mi pisać :P Przynajmniej w takiej dyskusji postów sobie troche ponabijam 8) :D
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Cz paź 28, 2010 1:02 pm

marphi , koper jakaś zaczepka przed meczem , tudzież mała wojna na słowa , przed bitwą ostateczną :?: :x :P :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez koper » Cz paź 28, 2010 2:17 pm

Jacek, przecież znasz mnie ja nie jestem zaczepny, poza tym nie łapię Twojej aluzji :lol: .

Marphi też postać znana i nie można powiedzieć, że jest zaczepny, ja myślę że bardziej zaczepny może okazać się np. kierownik obiektu sportowego, bo wybije godzina 21.00, a to oznacza, że obiekt zamykamy, a wynik meczu jest sprawą niższego rzędu.

Zaczynamy mecz o 19.30 - a od 19.oo rozgrzewka czy tak?
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Cz paź 28, 2010 3:39 pm

koper napisał(a):Zaczynamy mecz o 19.30 - a od 19.oo rozgrzewka czy tak?

Tak :!: :!: :!:

Ale pojechałeś z tą zaczepką , nie wiem co z Ciebie zostanie jak mi wpadniesz w ręce :x :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez marphi » Cz paź 28, 2010 4:24 pm

Heh Panowie w porównaniu do tego co się tam dzieje wyżej, wasze zaczepki to można by rzec po pierdółka :D:D:D:D
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Cz paź 28, 2010 4:38 pm

marphi napisał(a):Heh Panowie w porównaniu do tego co się tam dzieje wyżej, wasze zaczepki to można by rzec po pierdółka :D:D:D:D

" po pierdółka " sam jesteś po pierdółka 8)
Czyli dziś przed meczem muszę załatwić dwóch Panów :arrow: marphi i koper , no cóż przyśpieszę sobie rozgrzewkę :D :D :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez KODA » Cz paź 28, 2010 5:21 pm

Jacek pamiętaj o kłopotach z barkiem i nie rozgrzej się na nich za mocno :lol:
KODA
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Popeye » Cz paź 28, 2010 11:31 pm

marphi napisał(a):Łukasz i co zrobisz będziesz protesty składał błędy robią na poziomie ekstra klasowym może skupmy się na granie a nie rozwodzeniu nad jakością sędziowania w końcu to ma być sposób spędzania czasu i przede wszystkim zabawa a nie Mistrzostwa Świata. Zapewniam Cię ,że nic z tym nie zrobisz bo i co sędziowie są od lat Ci sami jest ich b. mało bo musimy się posiłkować sędzią z Ostrowa także wątpię żebyś doprowadził do tego że organizator zrezygnuję z któregoś sędziego bo Ci się jego decyzje nie podobają :P Pozdro :) Co do powyższej dyskusji to może już wyluzujcie bo co to będzie dalej jak po 2 kolejce już taka zadyma na forum. :)

Muszę przyznać że to jeden z ciekawszych i najbardziej oddajacy sytuację post w naszej lidze
Ja też jestem za tym zeby skupić się na grze a nie na pierdołach
pozdrawiam
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Pt paź 29, 2010 7:05 am

Skoro uważacie że jakość sędziowania to pierdoła to pozdrawiam serdecznie.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lazar » So paź 30, 2010 1:16 am

Jeśli chodzi o wprowadzenie drugiego sędziego to zgadzam się z "Koperkiem", że ten drugi sędzia częściej wprowadzał większe zamieszanie niż jeden sędziujący. Więc te drużyny, które chcą drugiego sędziego niech sobie opłacają tego sędziego ze swojej kieszeni (ja myślę, że to nie ma sensu aby był drugi sędzia)
Zamiast zainwestować pieniądze w drugiego sędziego to może powinno się inwestować w ochronę na meczach :?: :wink: Tak sugeruję, bo jak czytam dyskusje na forum to widzę, że czasami jest bardzo groźnie :wink: :D 8)
Grajmy na boisku, a nie po za nim na forum :!: Sędziowie zawsze popełniali błędy w każdej dyscyplinie sportu i będą je nadal popełniać :(
Pozdrawiam
Mistrz sezonu 2010/2011
Mistrz sezonu 2009/2010
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)