6 kolejka; 21-26.11.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Jacek » Śr gru 01, 2010 3:22 pm

marphi napisał(a):

Heh sory ale mamy inne plany co do tego Mistrza 8) 8)

marphi zejdź na ziemię z tym mistrzem , planować to Ty sobie możesz ale wczasy nad morzem :lol: :lol: :wink: :lol: :wink: :P
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na treningu :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Mateusz » Śr gru 01, 2010 3:32 pm

Jacek napisał(a):
marphi napisał(a):

Heh sory ale mamy inne plany co do tego Mistrza 8) 8)

marphi zejdź na ziemię z tym mistrzem , planować to Ty sobie możesz ale wczasy nad morzem :lol: :lol: :wink: :lol: :wink: :P

O Dzizas a myslalemz e ja mam niewyparzone palce tylko do pisania;d;d;d

Wlasnie Marphi zejdz na ziemie najpeirw w play-off trzeba zagrac dobrze zeby sie w tym finale znalezc......

Mam nadzieje ze Kuchary wlacza sie w ta bojke o mistrza;)
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez marphi » Śr gru 01, 2010 3:45 pm

Mateusz napisał(a): a co do Mistrza musi byc w tym!!!! za rok nas tu juz nie bedzie;]

Ja tylko zgłosiłem akces a nie że Mistrz musi być także nie wiem czy to do końca ja muszę zejść na ziemie ?? Jak myślisz kolego :D ?
Jacek póki co wole jakieś narty zaplanować na morze przyjdzie czas :P :twisted:
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Śr gru 01, 2010 5:20 pm

Ja juz z wami nie dyskutuje :lol:

Piszac do was wykonalem swoje zadanie domowe;)

:wink:
Ostatnio edytowano Cz gru 02, 2010 12:33 am przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » Śr gru 01, 2010 5:43 pm

Jacek co ty z tym szacunkiem??W poślada mam cie całować za to że z wami wygraliśmy??Przepraszać do końca życia??
Macie z nami rewanż,wygraj, poczuj satysfakcje.Napisz potem na forum że "szału nima" z tym Meblolandem i koniec tematu.

A co do składów , ich siły i kto w nich gra , to powiem tak może i jesteśmy zaawansowani wiekowo ale w naszym zespole grają sami mistrzowie i wielokrotni medaliści tej ligi , a u Was

Czyli za to że graja u Was Mistrzowie, my chłopcy ze wsi mamy Was traktować ulgowo i sie podkładać??

Co do kandydata na mistrza, to widze(ja-moje osobiste zdanie) cztery drużyny......
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Śr gru 01, 2010 6:50 pm

To Łukasz masz więcej kandydatów bo ja widzę 2 no w porywach 3 :P
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Śr gru 01, 2010 8:51 pm

lukasz1985 napisał(a):
Czyli za to że graja u Was Mistrzowie, my chłopcy ze wsi mamy Was traktować ulgowo i sie podkładać??

Co do kandydata na mistrza, to widze(ja-moje osobiste zdanie) cztery drużyny......

Nie wiem co za oceny zbierałeś z czytania ze zrozumieniem ale twierdzę , że mierny miernego poganiał 8)
Tylko cztery drużyny widzisz w walce o mistrza :?: to co Was nie będzie :!: 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » Śr gru 01, 2010 10:16 pm

Dobrze wiem o co ci chodzi Jaculku.

Jacek napisał(a):Tylko cztery drużyny widzisz w walce o mistrza :?: to co Was nie będzie :!: 8)

Zamiast Nas widze oczywiście Ciebie stary mistrzu i wicemistrzu bo komu jak komu ale Tobie z urzedu należy się pierwsza czwórka.Pójdźmy krok dalej i może zmieńmy regulamin tak żeby Twoja drużyna(ile to juz ich obskoczyłes w karierze?) miała zapewniony udział w półfinale.
Jak się na to zapatrujesz??
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Śr gru 01, 2010 11:07 pm

lukasz1985 napisał(a):
Zamiast Nas widze oczywiście Ciebie stary mistrzu i wicemistrzu bo komu jak komu ale Tobie z urzedu należy się pierwsza czwórka.Pójdźmy krok dalej i może zmieńmy regulamin tak żeby Twoja drużyna(ile to juz ich obskoczyłes w karierze?) miała zapewniony udział w półfinale.
Jak się na to zapatrujesz??

Bardzo dziękujemy za miły gest w naszym kierunku ale ani ja ani moi koledzy z drużyny nie skorzystamy z Twoje oferty ( a po drugie uważam , że jesteś za mały żeby wprowadzić zmiany w regulaminie ) , wolimy w sportowej walce sami zapewnić sobie miejsce w półfinale , to znacznie większa satysfakcja .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » Śr gru 01, 2010 11:22 pm

No widzisz!! I po co było sie obrażać o przegrany mecz. Co do regulaminu,to nasz klub,ma tak samo jeden głos jak 8 innych, łącznie z twoją drużyną.Więc wydaje mi się że w tej sprawie jesteśmy równi.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Grzegorz » Cz gru 02, 2010 12:08 am

Jacek...daj spokój ! Nie wiem co byś napisał to i tak kolega jeden z drugim nie zrozumieją...

Jak to zwykle bywa najwięcej mają do powiedzenia "zawodnicy" szerokiej ławki, którzy podpierają się grą kolegów...i rosną jak na drożdzach na fali zwycięstw drużyny.

Trzeba jednak oddać sprawiedliwość, że Piotrek naprawdę poukładał chłopaków i coraz fajniej grają. Potencjał mają ogromny.
Niestety niektórzy robią drużynie Meblolandu wilczą przysługę i złą reklamę...a na forum dali się juz poznać z niezbyt wyszukanych opinii i komentarzy. :?

I tak na koniec z jednym się zgodzę z Łukaszem :D ... niech nasze ogniste temperamenty 8) i umiejętności :lol: weryfikuje boisko i tylko boisko.

pozdrawiam Grzegorz
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Jacek » Cz gru 02, 2010 10:22 am

lukasz1985 napisał(a):No widzisz!! I po co było sie obrażać o przegrany mecz. Co do regulaminu,to nasz klub,ma tak samo jeden głos jak 8 innych, łącznie z twoją drużyną.Więc wydaje mi się że w tej sprawie jesteśmy równi.

Nadal uważam , że masz problem z interpretacją tekstu , ani słowa nie napisałem o tym , że mam lub mamy żal o przegrany mecz , no ale cóż , to nie mój problem . I tym miłym akcentem pragnę zakończyć nasze niezbyt do końca zrozumiałe ( dla niektórych ) konwersacje .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » Cz gru 02, 2010 1:53 pm

Po pierwsze.Zawodnikiem to ja byłem w pierwszym sezonie naszych startów,i może na początku drugiego.Teraz nie jestem, chociaż bardzo bym chciał jeszcze kiedyś wogóle odbic piłke i pograć w siatkówke.Jak nie wiesz to nie obrażaj i sie nie nasmiewaj z czyjegoś nieszczęścia.
A co do rośnięcia jak na drożdżach na fali zwycięstw drużyny to kto jak kto ale ja mam z tego największą satysfakcje,większa niz trener i zawodnicy razem wzieci,bo to poprostu od samego początku mój projekt.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Cz gru 02, 2010 2:47 pm

Co do interpretacji tekstu,to trzeba czytać tez to co jest między słowami czy wierszami.Bo jak rozumiec inaczej wielką awanture o "szału nima".Na forum może sie wypowiadać każdy,chyba że to forum ma jakies źródła w państwach totalitarnych??
Napisałem to co mysle.Narazie widac że ani troche sie nie pomyliłem.A ambicje ma każdy,także nie gniewam sie Jacku że się obraziłeś o "szału nima".Ja też kiedyś chciałem wygrywać.Nadal zreszta ta sytuacje sie nie zmieniła.Życzę Ci wygranych(ale oczywiście nie z nami :P 8) ) i jak najwyższego miejsca w tabeli.A jak jest to sam widzisz po miejscu w tabeli.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez stonka-7 » Cz gru 02, 2010 10:38 pm

"a co do Mistrza musi byc w tym!!!! za rok nas tu juz nie bedzie;"

hihhi ale jaja. to juz wynik ligi dla mnie jest znany. WELLBET po raz drugi mistrzem ( szacun dla innych zespołów) meblolandu w nastepnym sezonie juz nie ma. krótko byli i nic nie zdobyli. hihihi.
a co do wypowiedzi Mateusza czy ja mam jakas konkurencje na swojej pozycji czy jej nie mam to odpowiem krótko: trzeba grac tak zeby nikt nie chciał z Toba konkurować. a pozatym widze duzo wiecej duzo lepszych środkowych w tej lidze niz ja i moze sie tak zdarzy w nastepnym a moze jeszcze w tym sezonie ze to ja wyladuje na ławce i wtedy dopiero sie okaże.
pozdro :twisted:
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)