6 kolejka; 21-26.11.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Grzegorz » Cz lis 25, 2010 11:37 pm

Wiesz Łukasz ...nie wiem gdzie siedziałeś? .... ale być może miałeś niezbyt dobre miejsce na ławce i kiepsko widziałeś. :?

Z boiska wyglądało to całkiem nieźle i chyba tak łatwo skóry nie sprzedaliśmy. Przynajmniej nie tak łatwo jak ci się wydawało. Więc może na przyszłość trochę szacunku dla zawodników drużyn przeciwnych i daruj sobie niezbyt trafne uwagi.

A na koniec wielkie dzięki dla grających za fajną zabawę (walkę) :D

pozdrawiam Grzegorz
Grzegorz
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lukasz1985 » Pt lis 26, 2010 12:26 am

Szacunek dla Was mam.Podziękowałem za mecz.Walka była ostra od początku do końca.Z naszej strony szło ciężko, ogólnie zagraliśmy poniżej swoich możliwości.Po waszym zwycięskim secie,wynik końcowy mógł być różny. A że "szału nie było" to już ktoś od Was powiedział jak schodziliśmy do szatni.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez stonka-7 » Pt lis 26, 2010 10:42 am

szkoda ze orzeszkom się nie powiodło ale co ma wisieć nie utonie. :( pozdro
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Jacek » Pt lis 26, 2010 1:47 pm

lukasz1985 napisał(a): A że "szału nie było" to już ktoś od Was powiedział jak schodziliśmy do szatni.

Powiedział tak , bo cytował Twoją wypowiedz z przed sezonu , jak to wypisywałeś się na temat poszczególnych drużyn o ich szansach w tym sezonie . Więc to nie wyszło od nas lecz od Ciebie , a wczorajsza wypowiedz jednego z nas ( i za to szacun dla mojego kolegi ) była słowną zaczepką . Masz taką łatkę przypiętą " szału nie było " i widzę , że nie ma .

Grzesiu jestem z Tobą - POZDRAWIAM :)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Jacek » Pt lis 26, 2010 1:51 pm

stonka-7 napisał(a):szkoda ze orzeszkom się nie powiodło ale co ma wisieć nie utonie. :( pozdro

stonka-7 dzięki !!! :) pozdrawiam :)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » Pt lis 26, 2010 9:29 pm

Widze ktoś jest bardzo urażony,że w prognozach przedsezonowych został saklasyfikowany w środku tabeli.PRZEPRASZAM.Teraz tylko pozostaje udowodnić że tak nie jest.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pt lis 26, 2010 10:55 pm

Chodybki - Mebloland 0:3
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez stonka-7 » So lis 27, 2010 4:28 pm

Mateusz napisał(a):Chodybki - Mebloland 0:3

ale niespodzianka. to typery niektorym polecą. :shock:
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Damiano » N lis 28, 2010 11:13 pm

Wicherek i Popeye max w typowaniu 6 kolejki :)
Wicherek już drugi max w typerze :)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » Pn lis 29, 2010 6:55 pm

Jacek napisał(a):
lukasz1985 napisał(a): A że "szału nie było" to już ktoś od Was powiedział jak schodziliśmy do szatni.

Powiedział tak , bo cytował Twoją wypowiedz z przed sezonu , jak to wypisywałeś się na temat poszczególnych drużyn o ich szansach w tym sezonie . Więc to nie wyszło od nas lecz od Ciebie , a wczorajsza wypowiedz jednego z nas ( i za to szacun dla mojego kolegi ) była słowną zaczepką . Masz taką łatkę przypiętą " szału nie było " i widzę , że nie ma .

Grzesiu jestem z Tobą - POZDRAWIAM :)

"Szalu nie bedzie" stwierdzil Lukasz opisujac przed sezonem druzyny!!!
Ale mial przeciez racje szalu nie ma i raczej nie bedzie!!!!!oczywiscie z wszej strony!!!!!

Zamiast ugadywac sie kazdy niech popatrzy na swoje ekipy i zobaczy kto w nich gra, jakie ma szanse i w jakim miejscu tabeli sie znajduja.......
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez stonka-7 » Wt lis 30, 2010 8:27 pm

Mateusz napisał(a):
Jacek napisał(a):

"Szalu nie bedzie" stwierdzil Lukasz opisujac przed sezonem druzyny!!!
Ale mial przeciez racje szalu nie ma i raczej nie bedzie!!!!!oczywiscie z wszej strony!!!!!

Zamiast ugadywac sie kazdy niech popatrzy na swoje ekipy i zobaczy kto w nich gra, jakie ma szanse i w jakim miejscu tabeli sie znajduja.......

heja, heja koleżko. nie zapedziłes sie trochę. mysle ze troche ponosi cie młodzieńcza fantazja. nie zapominaj o tym gdzie byles 2 lub 3 sezony temu. troszke szacunku dla kolegów z innych druzyn. nie wszyscy traktuja te rozgrywki jak MŚ. a jezeli uważasz sie za tak dobrego to pokaz to na boisku a nie na ławce.
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Mateusz » Wt lis 30, 2010 10:51 pm

heja, heja koleżko. nie zapedziłes sie trochę. mysle ze troche ponosi cie młodzieńcza fantazja. nie zapominaj o tym gdzie byles 2 lub 3 sezony temu. troszke szacunku dla kolegów z innych druzyn. nie wszyscy traktuja te rozgrywki jak MŚ. a jezeli uważasz sie za tak dobrego to pokaz to na boisku a nie na ławce.[/quote]

Panie Kubo nie chcialem powiedziec ze ktos jest slaby bo wiem ze to rozgrywki amatorskie i nigdy nie wytkne nikomu jak gra bo wiem sam jak ja gram i ile mi brakuje......
Chodzilo mi o sklady druzyn;) a golym okiem widac kto ma lepszy sklad...

Pokazuje pokazuje i nie na lawce... tylko ze ja w porownaniu do Pana mam konkurencje i kazdy chce pograc a ze Pan nie ma to gra caly czas ...

A i z tego powodu ze mam do Pana ogromny szacun ni odp nic glupiego!!!...Pozdrawiam
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Jacek » Śr gru 01, 2010 1:03 pm

Karamba :arrow: MANCHESTER CITY i JUVENTUS TURYN ma o niebo lepszy skład od LECHA POZNAŃ a... :?: :roll: :shock:
Z naszej beczki - TRENTINO BETCLIC VOLLEY ma najlepszych zawodników z całego świata w swoim składzie , dwa razy z rzędu wygrali Ligę Mistrzów a co z nimi zrobiła Skra ... :lol:
Jeśli chodzi o Was , ja rozumie , że macie duże aspiracje , ambicję , wolę walki i parcie na mistrza , może go zdobędziecie , jak nie w tym , to może w przyszłym sezonie ale nie można być pysznym :!: :!: :!: 8) , to źle wróży .
Pamiętaj , jeśli wygracie mecz z nami lub z kimś niżej notowanym w Waszej hierarchii , to " szału nie będzie " , SZAŁ będzie jak przegracie i Wasze matematyczne statystyki legną w gruzach :P
A co do składów , ich siły i kto w nich gra , to powiem tak :arrow: może i jesteśmy zaawansowani wiekowo ale w naszym zespole grają sami mistrzowie i wielokrotni medaliści tej ligi , a u Was :?: :?: :?: 8)
I tak jak napisał Pan Kuba vel stonka-7 , trochę szacunku dla starych mistrzów i pokory przed innymi , bo zanim pójdziemy na emeryturę , to jeszcze krwi wam młodym postaramy się napsuć . Chcecie być szanowani , to szanujcie innych .
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Mateusz » Śr gru 01, 2010 1:33 pm

Jacek napisał(a):Karamba :arrow: MANCHESTER CITY i JUVENTUS TURYN ma o niebo lepszy skład od LECHA POZNAŃ a... :?: :roll: :shock:
Z naszej beczki - TRENTINO BETCLIC VOLLEY ma najlepszych zawodników z całego świata w swoim składzie , dwa razy z rzędu wygrali Ligę Mistrzów a co z nimi zrobiła Skra ... :lol:
Jeśli chodzi o Was , ja rozumie , że macie duże aspiracje , ambicję , wolę walki i parcie na mistrza , może go zdobędziecie , jak nie w tym , to może w przyszłym sezonie ale nie można być pysznym :!: :!: :!: 8) , to źle wróży .
Pamiętaj , jeśli wygracie mecz z nami lub z kimś niżej notowanym w Waszej hierarchii , to " szału nie będzie " , SZAŁ będzie jak przegracie i Wasze matematyczne statystyki legną w gruzach :P
A co do składów , ich siły i kto w nich gra , to powiem tak :arrow: może i jesteśmy zaawansowani wiekowo ale w naszym zespole grają sami mistrzowie i wielokrotni medaliści tej ligi , a u Was :?: :?: :?: 8)
I tak jak napisał Pan Kuba vel stonka-7 , trochę szacunku dla starych mistrzów i pokory przed innymi , bo zanim pójdziemy na emeryturę , to jeszcze krwi wam młodym postaramy się napsuć . Chcecie być szanowani , to szanujcie innych .

Mam szacunek do was starszych!!!!

Czyli sam Pan podkreslil ze szalu nie ma wygrywajac z Wami wiec po co te gadki ze ktos zaniza was;).....
a co do Mistrza musi byc w tym!!!! za rok nas tu juz nie bedzie;]
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez marphi » Śr gru 01, 2010 2:56 pm

Mateusz napisał(a): a co do Mistrza musi byc w tym!!!! za rok nas tu juz nie bedzie;]

Heh sory ale mamy inne plany co do tego Mistrza 8) 8)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)