7-9 kolejka; 26.11-4.12.2010

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez lazar » So gru 04, 2010 10:52 pm

lukasz1985 napisał(a):Remja - Wellbet - obustronny walkower??

Niestety dla Was nie :!: A pewnie chcielibyście tego 8) :!:
Mistrz sezonu 2010/2011
Mistrz sezonu 2009/2010
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lukasz1985 » N gru 05, 2010 1:23 am

No ba!!!! :lol: :P
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez stonka-7 » N gru 05, 2010 6:57 pm

lukasz1985 napisał(a):Remja - Wellbet - obustronny walkower??

niestety nie dla meblolandu , nie ma obustronnego walkowera. widze ze patrzycie aby tylko podwinel sie nam noga.ale niestety sie nie doczekacie. 8)
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lukasz1985 » N gru 05, 2010 7:27 pm

To ustalcie wkońcu termin,bo to zaniedbanie.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Pt gru 10, 2010 11:41 pm

lukasz1985 napisał(a):To ustalcie wkońcu termin,bo to zaniedbanie.

wedle życzenia

Wellbet vs Remja 3;0 w setach wysoko ale dokładnie nie napisze ile

Dziękujemy kolegom z Remj za mecz i kolejne sety po oficjalnym meczu :) Pozdro
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez KODA » So gru 11, 2010 12:21 am

Chyba zmiana LIDERA :D
KODA
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lazar » So gru 11, 2010 12:37 am

lukasz1985 napisał(a):To ustalcie wkońcu termin,bo to zaniedbanie.

To nie było żadne zaniedbanie :!: Najważniejsze, że włodarze naszej ligi wiedzieli o wszystkim prędzej. Tak się złożyło, że zespół Remja musiał rozegrać kilka meczy w krótkim terminie ale naszczęście maja juz wszystko za sobą i wszystko teraz pójdzie zgodnie z terminami.
Dziękujemy Remji za meczyk.
Teraz szykujemy się na ciężkiego przeciwnika, czyli Lisków (ale my lubimy wygrywać w Liskowie 8) )
Pozdrawiam
Mistrz sezonu 2010/2011
Mistrz sezonu 2009/2010
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez koper » Pn gru 13, 2010 4:52 pm

Kolega "Łukasz 1985" zapytał o coś czego według moich wiedzy w historii sportu nie było.

Może Kolega wyjaśnić na czym polega OBUSTRONNY WALKOWER?

Jak to miałoby wyglądać, na umówiony termin spotkania przychodzi tylko sędzia i nie ma nikogo z zainteresowanych drużyn, z nikim nie można się skontaktować i sędzia jako jedyny świadek tzw. wydarzeń odgwizduje walkower :shock:

No nie powiem ciekawa wizja :!: Ciekawe jak coś takiego przekłada się do tabeli, na punkty, itd.

Widzę, że Koledzy z drużyny z Koźminka bardzo czekają na nasze potknięcie, widziałem wczoraj w Liskowie, że byli zawiedzeni kiedy na boisku pojawiliśmy się w komplecie i mogliśmy zagrać z Liskowiakiem.
Widzieliśmy, że robiliście zdjęcia w trakcie naszego meczu z Liskowiakiem, to do analizy czy może gdzieś będą zamieszczone, jeśli tak to poproszę o link, pozdrawiam i czekam na wyczerpującą odpowiedź.

[/quote]
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Pn gru 13, 2010 6:20 pm

Kolego Koper. Muszę Cię zmartwić, ponieważ w historii sportu były obustronne walkowery. :P Z tego co się orientuje to najczęściej zdarzają się w piłce nożnej. A z tego co pamiętam to w żużlu też mi się o uszy obił obustronny walkower.

Na początek zerknijmy do wikipedii :

Organizator może również orzec obustronny walkower w przypadku, gdy przewinienia popełniły obie drużyny, bądź też zawody nie doszły do skutku z obopólnej winy.

Ja osobiście sugerowałem się brakiem ustalonego terminu spotkania. Myślałem że zapomnieliście, przypomniałem :) . Notabene w krótkim czasie termin został ustalony i nawet mecz rozegrany.Wiem że Remja miała napięty terminarz, ale termin można ustalić wybiegając w przyszłość. Moim zdaniem koniec tematu.
Chyba że ktoś dla zaspokojenia czystej ciekawości wyjaśni sprawę istnienia pojęcia obustronnego walkoweru. Może pan Tadeusz Kryszak powie coś na ten temat. Kto jak kto ale Pan powinien rozwiać wątpliwości.

Co do wczorajszego meczu, to mamy blisko, przyjechaliśmy zobaczyć najciekawszy mecz kolejki. Z tego co Lazar mówił w szatni, to chłopaki poprostu się spóźnili przez warunki atmosferyczne. Powiedz mi dlaczego mielibyśmy nie czekac na waszą przegraną?? Przeciez kibicuje swojej drużynie, wczoraj lepiej dla nas byłoby żeby to Lisków wygrał. Ale w chwili obecnej jesteście w takiej formie że nie ma na Was bata. Dobrze że gramy z Wami po nowym roku, bo my ostatnio konkretnie przysiedliśmy.

Co do zdjęć,to jeśli się zgodzicie, zamieszcze je na naszej stronie(chociaż nie obiecuje, bo fotograf ze mnie żaden, także może nie być co zamieszczać).

Czy odpowiedź była wyczerpująca kolego Koper?? 8)

Ps. Nasza drużyna jak sama nazwa wskazuje nie jest z Koźminka,tam tylko trenujemy i rozgrywamy mecze. Klub ma siedzibę w Nowym Karolewie. Równiez pozdrawiam.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Pn gru 13, 2010 9:16 pm

Ja chciałem tylko napisać że się zgadzamy i czekamy na fotki co do reszty to nie wdaje się w dyskusje dzięki też za docenienie naszej gry ;) Pozdro
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Wt gru 14, 2010 9:20 am

Ok, dzięki za wyjaśnienia i chylę czoła za znajomość tajników sportu, podzielam również zdanie Marphiego, chętnie te fotki byśmy obejrzeli.

Natomiast co do tego czy Koźminek czy Nowy Karolew - to dla mnie jest to bez znaczenia, ja osobiście kojarzę drużynę z tym miejscem gdzie są rozgrywane spotkania. A tak w woli uściślenia to ilu zawodników reprezentujących barwy Meblolandu jest Nowego Karolewa?
Widzisz nasz sponsor, pełęn szacun dla Niego, to firma z Błaszek ale żaden z nas nie mieszka w tamtej miejscowości, to jest tylko nasz sponsor, a o siedzibie Klubu, my nie możemy mówić - tworzymy tylko grupę amatorów zabawy przy siatkówce i tyle.
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Wt gru 14, 2010 3:32 pm

Co ty taki dociekliwy :P

Z Nowego Karolewa liczącego z 50 osób,nie ma żadnego zawodnika siatkówki,jest kilka osób z których między innymi powstała sekcja siatkówki przy naszym klubie sportowym,ale oni już nie grają. Za to z gminy Koźminek zgłoszonych jest 8 zawodników, w tym z wiosek sąsiadujących bezpośrednio z Nowym Karolewem 4.

Co do "siedziby", to tak jak napisałeś nie macie jej. My mamy, a w nazwie drużyny na ogół zawiera się nazwa miejscowości w której ma ona "siedzibe". A tak się złożyło że założycielem jak i głównym sponsorem Klubu Sportowego "Pelikan" Nowy Karolew jest mieszkaniec Nowego Karolewa.

Swoją drogą zapraszam do firmy Mebloland. Chłopaki robią m.in. naprawde fajne kuchnie na wymiar, za rozsądne pieniądze.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Wt gru 14, 2010 3:56 pm

No proszę jak miło, ciekawe jaki rabat mógłbym uzyskać? :lol:

Zazdroszczę troszkę, wszystko macie: Sponsora, Klub, Trenera, własną stronę www z galerią i relacjami meczów - Brawo i pełen szacun :oops:

My mamy sponsora (tyle pomógł ile mógł wielkie dzięki i za to, bo inaczej nie gralibyśmy) i wybrakowane stroje (Marphi wie dokładnie o czym mówię), ale po tabeli widać, że można grać i wygrywać nawet i bez takich ekstarsów jakie ma MEBLOLAND.
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Wt gru 14, 2010 4:35 pm

Powołasz sie na KALS, i znając prezesa napewno coś opuści 8)

Ładnie to wszystko wygląda,ale niestety trzeba nad tym chodzić. Z kasą i tak jest krucho. Nie robimy wszystkiego co byśmy chcieli. Powinny już ze dwie drużyny młodzieżowe trenować,niestety nie ma za co tego zrobić.

A co do wpisowego, to pamiętam jak w pierwszym sezonie naszej gry sami sie składaliśmy na wpisowe i piłki a sponsor dołożył tylko co brakowało. Stroje były akurat stare po piłkarzach( te w których Chodybki na początku sezonu grały :D ).

Waszym ekstrasem jest doświadczenie, i narazie nikt wam nie może podskoczyć (oczywiście oprócz nas 8) - naprawde zarypisty był wtedy mecz).
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Wt gru 14, 2010 4:55 pm

Dobra, dobra, daj spokój z tym doświadczeniem, bo Wasz Coach to jest dopiero gość, który wiele na boisku przeżył widział itd.

A tak odnośnie struktur klubowych to Prezes z wami gra!! Który to, bo wiesz jakby co to ten rabat się zawsze liczy...
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)