play-off, II runda

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez KODA » Śr kwi 06, 2011 7:55 pm

O mistrzostwie Meblolandu napisał KARAMBA 1 grudnia 2010r:

"Mam szacunek do was starszych!!!!

Czyli sam Pan podkreslil ze szalu nie ma wygrywajac z Wami wiec po co te gadki ze ktos zaniza was;).....
a co do Mistrza musi byc w tym!!!! za rok nas tu juz nie bedzie;] "
KODA
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Mateusz » Śr kwi 06, 2011 11:00 pm

Nie wtracajac sie do waszych gadek sprostuje ze "Musi byc w tym sezonie Mistrz" nie oznaczalo ze jestesmy pewni ze bedzie...

Z gory przepraszam, ze zabralem glos bo podobno "dzieci i ryby" glosu nie maja;)
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Wiktor » Śr kwi 06, 2011 11:22 pm

Widzę, że atmosfera na meczu o 3 miejsce będzie gorąca. Chyba nawet się na niego wybiorę. Pozdrawiam panowie z jednej jak i z drugiej drużyny, niech wygra lepszy 8)
Wiktor
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » Cz kwi 07, 2011 2:21 am

Jacek napisał(a):OBRAŻALSKI to nie FURIAT , to fakt ale "Oaza Spokoju na boisku " pisana w sposób ironiczny a niewątpliwie właśnie taki ton wypowiedzi miałeś na myśli , można odebrać jako FURIAT :x :wink:
Do zobaczenia w niedzielę .

Jak dobrze się wczytasz to odkryjesz że ironiczne "oaza spokoju" nie było skierowane do Ciebie.

Pozdrawiam. Do niedzieli.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Cz kwi 07, 2011 9:19 am

lukasz1985 gdybyś postawił przecinek między Jackiem a Stonką , byłoby to bardziej wyraziste , a tak łączące i odebrałem jako spójnik Jacka i Stonki , co miało się tyczyć nas dwóch .
OK , pogadaliśmy sobie miło , teraz kolej na konfrontację boiskową i tak jak napisał Wiktor , którego POZDRAWIAM :D :D :D " niech wygra lepszy " :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 12:20 am

Jacek napisał(a):No i Mebloland popłyną i nici z MISTRZOSTWA 8) , no cóż pycha i przemądrzałość na forum to nie to samo , co boisko , które zweryfikowało , kto jest lepszy. No cóż Łukasz1985 przyjdzie Wam walczyć o trzecie miejsce z nami , z tymi samymi co SZAŁU NIE ROBIĄ ale jak zrobią , to może Ci usta na jakiś czas zamkną i te całe Twoje dywagacje przedsezonowe będziesz mógł sobie wsadzić w ... :?:
Kuba - stonka -7 dokończ " koledze " co miałem na myśli , bo chyba mu sie należy :D :D :D :wink:

Panie Jacku !
Pomimo Panskiej jak widze elokwencji musze zwrócić uwagę na błąd ortograficzny, który wkradł sie w Pańskie dywagacje. Gdzieś tam niżej poucza pan pana Łukasza jak to należy uzywac spójnika "i" ale samemu widze nie do końca znamy zasady ortografii i interpunkcji. Czyli co??? Przyganiał kocioł garnkowi? To po pierwsze. Po drugie.
Pisze Pan o pysze i przemądrzałości pana Łukasza, ale czyż drużyna Meblolandu nie mogła i nie może byc pełna optymizmu przed potyczką z drużyna, w której Pan gra skoro w bezpośredniej rywalizacji przegraliście a w walce o finał byliście...no powiedzmy szczerze tłem dla drużyny Wellbetu. Ponoć Pan Stonka 7 powiedział po meczu w szatni, że skarpetek nie będzie prał bo nawet ich nie zapocił! Nie mówiąc o innych częściach stroju sportowego!
Ostatnio edytowano So kwi 09, 2011 1:25 am przez ketup86, łącznie edytowano 1 raz
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 12:50 am

stonka-7 napisał(a):witamy nowego użytkownika forum.
koleżka widzę ze nie jest w temacie ale nie będę się teraz pocił i przedstawiał od początku cały temat. nadmienię tylko ze kolega LUKASZ 1985 przed sezonem sam się napinał wiec niech kolega nie będzie taki mądry i nie wyjeżdża mi tu z "bohaterskimi siatkarzami" bo jak by MEBLOLAND wygrał ten półfinał to wtedy kolega pewnie inaczej by "śpiewał" lub w ogóle.
myślę ze koledze ŁUKASZOWI przyda się trochę pokory i w następnym sezonie będzie trochę ostrożniejszy w wypowiadaniu swoich opinii o innych zespołach (czytaj nabierze doświadczenia)
a co do tego czy jest to puchar świata czy nie to trzeba by było się zapytać kolegów z MEBLOLANDU jak oni do tego podchodzą bo z tego co wiem to reszta zespołów nieźle się bawi.
jeżeli kolege uraziłem to pewnie troche swiadomie bo taka juz natura stonki z "jajami"
pozdrawiam

Mam pytanie?? Czy moglibyście Panowie napisać jak to się Pan Łukasz napinał przed sezonem????
Z tego co śledzę na tym forum to wygrał mecz z faworyzowanym przeciwnikiem u siebie /Wellbet/, przegrał co prawda sromotnie na wyjeździe ale to i tak pozwoliło drużynie pana Łukasza grać w półfinale. Cel osiągnął??? Osiągnął! Nigdy nie dotarł tak wysoko! Przegral pierwszy mecz półfinału 15 do 13 w decydującym secie za sprawą 2 indywidualnych błędów. Gdyby wynik był inny to prosze zauważyć, że drugi mecz Mebloland gral u siebie i ...zmiótł Czarnuszke z parkietu. Co Pan miał na myśli mówiąc, że "kolega by inaczej śpiewał lub wogóle"???? Czy to znaczy, że zbił by Pan drużyne Meblolandu na kwaśne jabłko sam czy, co według mnie bardziej prawdopodobne dostałby pan kilka żółtych kartek za niesportowe zachowanie???? O takiej zabawie Pan mówi???
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 12:53 am

Bartek napisał(a):Tak sobie chłopaki czytam te wszystkie posty i trochę się Wam dziwie, że "podnosicie rękawice" rzuconą przez niejakiego Łukasza1985 wdając się z nim w polemikę, którą my jako drużyna Czarnuszki z góry przeznaczyliśmy na straty... Przecież nie od dziś wiadomo, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje i tak jest właśnie w tym przypadku, gdzie boisko zweryfikowało wszystkie przedsezonowe przechwałki lub samochwały :D

Jeszcze chciałbym się ustosunkować do słów Stonki i Marphiego, którzy planują zakończyć potyczkę finałową w dwóch meczach. Chciałbym przypomnieć kto wygrał ostatni mecz między nami w rundzie zasadniczej i może raz jeszcze przemyśleć choćby dołożenie tego trzeciego meczu do Waszych planowanych gładkich wygranych :twisted: :twisted: :twisted:

PS. Kiedyś po jakimś meczu mieliśmy wspólną szatnie z chłopakami z Wellbetu i potwierdzam, bo widziałem, Kuba ma jaja i to wielkie ja ja pier.... :shock: :D 8)

Ostatnie pytanie. Czy Pan Stonka 7 jest homo, czy heteroseksualny ?
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 1:21 am

koper napisał(a):Wow Stonka, ale Ty jesteś KOLO, tak działasz na ludzi, że nawet sobie nick dla Ciebie przybierają :!:

Wypowiedź rolnika i miłośnika środka chemicznego o handlowej nazwie BANCOL50WP, tak podniosła atmosferę, że już teraz nie bardzo wiadomo o co ten KRZYK.
Odnosząc się do wypowiedzi ww. BANCOL50WP uważam, że forum to miejsce gdzie można bez skrępowania się wypowiadać. Ważne jest aby ton i charakter wypowiedzi był w tzw. dobrym tonie i bez chamskich zagrywek.
Czytałem wypowiedzi zarówno Jacka Gaduły jak Stonki-7 i uważam, że ich wypowiedzi nie są ani wulgarne ani chamskie.
Natomiast odnoszą się wprost bezpośrednio do zaczepnych (celowo czy nie - nie wiem) wypowiedzi Kolegów z Meblolandu.

Faktem jest i może ktoś o tym nie wie, że Jacek nie przez przypadek ma status GADUŁY i zawsze będzie klikał - jego wypowiedzi są czasami również zaczepne, ale facet wie o czym pisze i umie bronić swoich wypowiedzi w sposób kulturalny i fachowy.
Stonka-7, podobnie jak Jacek, pisze czasami ostro, ale również i jego posty są merytorycznie bez zarzutu, a że prawda w oczy kole to już nie wina Kuby.

Poza tym, nasze nicki są dość wyraziste i łatwo nas zidentyfikować (ponad to podajemy drużyny jakie reprezentujemy na forum i na boisku), natomiast nowy użytkownik, poza enigmatycznym nickiem, którego sens wyjaśnił ŁUKASZ, chyba zapomniał się przedstawić. :lol:

Żeby nie było. Nazywam się Janusz Nowak, nie gram w żadnej z drużyn! Jestem kibicem siatkówki.
A propos wyrazistych nicków...Koper to nick czy nazwisko? Jeśli nick to ...czy mam rozumieć, że pan pachnie albo smakuje w sposób niezapomniany? Inne znaczenie słowa "koper" : "nie rób kopru" czyli wstydu jak sądzę w Panskim przypadku ne ma racji bytu sądząc po tonie i sposobie Pańskich wypowiedzi! A Stonka 7 to od czego??? Nawet nie probuję rozwikłać tego. Pewnie szkodnik jakich mało ! W skali od 1 do 7 , 7 !!!! Lazar to od ...Łazarza ??? Rzeczywiście wyraziste nicki !!!!
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » So kwi 09, 2011 1:23 am

ketup86 napisał(a):
Jacek napisał(a):No i Mebloland popłyną i nici z MISTRZOSTWA 8) , no cóż pycha i przemądrzałość na forum to nie to samo , co boisko , które zweryfikowało , kto jest lepszy. No cóż Łukasz1985 przyjdzie Wam walczyć o trzecie miejsce z nami , z tymi samymi co SZAŁU NIE ROBIĄ ale jak zrobią , to może Ci usta na jakiś czas zamkną i te całe Twoje dywagacje przedsezonowe będziesz mógł sobie wsadzić w ... :?:
Kuba - stonka -7 dokończ " koledze " co miałem na myśli , bo chyba mu sie należy :D :D :D :wink:

Panie Jacku !
Pomimo Panskiej jak widze elekwencji musze zwrócić uwagę na błąd ortograficzny, który wkradł sie w Pańskie dywagacje. Gdzieś tam niżej poucza pan pana Łukasza jak to należy uzywac spójnika "i" ale samemu widze nie do końca znamy zasady ortografii i interpunkcji. Czyli co??? Przyganiał kocioł garnkowi? To po pierwsze. Po drugie.
Pisze Pan o pysze i przemądrzałości pana Łukasza, ale czyż drużyna Meblolandu nie mogła i nie może byc pełna optymizmu przed potyczką z drużyna, w której Pan gra skoro w bezpośredniej rywalizacji przegraliście a w walce o finał byliście...no powiedzmy szczerze tłem dla drużyny Wellbetu. Ponoć Pan Stonka 7 powiedział po meczu w szatni, że skarpetek nie będzie prał bo nawet ich nie zapocił! Nie mówiąc o innych częściach stroju sportowego!

" w walce o finał byliście...no powiedzmy szczerze tłem dla drużyny Wellbetu. Ponoć Pan Stonka 7 powiedział po meczu w szatni, że skarpetek nie będzie prał bo nawet ich nie zapocił! Nie mówiąc o innych częściach stroju sportowego "

Wszystko się zgadza Panie Janushu vel ketup86 pobili nas bezapelacyjnie i myślę , że Stonka 7 faktycznie mógł tych skarpetek nie zapocić o reszcie garderoby nie wspomnę 8)
Ostatnio edytowano So kwi 09, 2011 1:33 am przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 1:32 am

Jacek napisał(a):
ketup86 napisał(a):

Panie Jacku !
Pomimo Panskiej jak widze elekwencji musze zwrócić uwagę na błąd ortograficzny, który wkradł sie w Pańskie dywagacje. Gdzieś tam niżej poucza pan pana Łukasza jak to należy uzywac spójnika "i" ale samemu widze nie do końca znamy zasady ortografii i interpunkcji. Czyli co??? Przyganiał kocioł garnkowi? To po pierwsze. Po drugie.

" w walce o finał byliście...no powiedzmy szczerze tłem dla drużyny Wellbetu. Ponoć Pan Stonka 7 powiedział po meczu w szatni, że skarpetek nie będzie prał bo nawet ich nie zapocił! Nie mówiąc o innych częściach stroju sportowego "

Wszystko się zgadza Panie Janushu for ketup86 pobili nas bezapelacyjnie i myślę , że Stonka 7 faktycznie mógł tych skarpetek nie zapocić o reszcie garderoby nie wspomnę 8)

Oj ! co to znaczy"...Panie Janushu for ketup86"??? Chyba mial Pan na myśli słowo "vel" zamiast "for" ? ?
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » So kwi 09, 2011 1:35 am

Już poprawiłem :oops: sprawdzałem Pana spostrzegawczość , jest na 6 :D dobranoc :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez lukasz1985 » So kwi 09, 2011 3:30 am

Dobrze ketup86 gada. Ćwiartka się należy :D
Również czekam na moje cytaty odnośnie chełpienia i przechwalania jak to idziemy na mistrza.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » So kwi 09, 2011 9:52 am

lukasz1985 napisał(a):Dobrze ketup86 gada. Ćwiartka się należy :D
Również czekam na moje cytaty odnośnie chełpienia i przechwalania jak to idziemy na mistrza.

Ty sknero , za to , że za Tobą stoi powinieneś LITRA dać :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 10:48 am

udowodniono wyżej, że to kolega Karamba się napinał i odgrażał się mistrzostwem ligi. Nie udało się i ogon pod siebie stulił! Ba! stulił zaraz po awanturze !!!
Normalnie - sprawa zamknięta ale w tym przypadku kolega Karamba musi się kajać jeszcze ze 2 lata. Chyba, że zaprosi panów Jacka, Stonkę, Kodę i innych urażonych na plażówkę gdzie zapewne zweryfikuje ich umiejętności. Aż nie mogę się doczekać relacji z takich zawodów!!!!
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)