play-off, II runda

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez marphi » So kwi 09, 2011 11:02 am

Widzę, że się kolega nudzi.. Może by tak założyć sportowe obuwie i zacząć grać... Ciekaw jestem skąd takie informacje z naszej szatni Pan posiada....
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Mateusz » So kwi 09, 2011 1:40 pm

ketup86 napisał(a):udowodniono wyżej, że to kolega Karamba się napinał i odgrażał się mistrzostwem ligi. Nie udało się i ogon pod siebie stulił! Ba! stulił zaraz po awanturze !!!
Normalnie - sprawa zamknięta ale w tym przypadku kolega Karamba musi się kajać jeszcze ze 2 lata. Chyba, że zaprosi panów Jacka, Stonkę, Kodę i innych urażonych na plażówkę gdzie zapewne zweryfikuje ich umiejętności. Aż nie mogę się doczekać relacji z takich zawodów!!!!

Nie napinalem sie i nie odgrazalem!!!!!! Napisalem "Mistrzostwo w tym sezonie musi byc bo nas za rok tu nie bedzie" w tym sensie ze nie bd mial okazji juz zdobyc i dlatego musialo byc ale nie ma!

Lepsi Wygrali!!!!

A moze Pan jasniej przedstawic swoja osobe bo skoro Pan wie ze zweryfikuje Wyzej Wymienionych Kolegow na plazy to musi mnie Pan znac!
Mateusz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » So kwi 09, 2011 2:50 pm

Jacek napisał(a):Ty sknero , za to , że za Tobą stoi powinieneś LITRA dać :D :D :D

Litra nie dam, bo teraz mojego zawodnika atakuje :P 8)

Swoją droga to kolega ketup86 musi być bardzo obcykany w środowisku amatorskiej siatkówki w naszym regionie...

marphi napisał(a):Ciekaw jestem skąd takie informacje z naszej szatni Pan posiada....

Marphi, widocznie ktoś musi puszczać farbę u Was......... :wink:
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 4:10 pm

Mateusz napisał(a):
ketup86 napisał(a):udowodniono wyżej, że to kolega Karamba się napinał i odgrażał się mistrzostwem ligi. Nie udało się i ogon pod siebie stulił! Ba! stulił zaraz po awanturze !!!
Normalnie - sprawa zamknięta ale w tym przypadku kolega Karamba musi się kajać jeszcze ze 2 lata. Chyba, że zaprosi panów Jacka, Stonkę, Kodę i innych urażonych na plażówkę gdzie zapewne zweryfikuje ich umiejętności. Aż nie mogę się doczekać relacji z takich zawodów!!!!

Nie napinalem sie i nie odgrazalem!!!!!! Napisalem "Mistrzostwo w tym sezonie musi byc bo nas za rok tu nie bedzie" w tym sensie ze nie bd mial okazji juz zdobyc i dlatego musialo byc ale nie ma!

Lepsi Wygrali!!!!

A moze Pan jasniej przedstawic swoja osobe bo skoro Pan wie ze zweryfikuje Wyzej Wymienionych Kolegow na plazy to musi mnie Pan znac!

Już się przeciez przedstawiłem! Wiem o plażówce bo czytam lokalną prasę i tutaj na stronie też sa informacje o turniejach i grających tam zawodnikach. Niestety na próżno tam szukac zawodników, którzy sa najaktywniejsi na forum.
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 4:20 pm

marphi napisał(a):Widzę, że się kolega nudzi.. Może by tak założyć sportowe obuwie i zacząć grać... Ciekaw jestem skąd takie informacje z naszej szatni Pan posiada....

nie nudzę się. Ot tak sobie wszedłem i patrzę a tu ktos kogoś poucza, ktoś się cwaniakuje więc zareagowałem. A z uwagi na to, że troche tam wiem to sobie pozwoliłem napisac co o tym wszystkim myślę. Obuwia zakładał nie będę bo jestem za słaby nawet jak na ten poziom. Informacji żadnych nie posiadam jedynie rozumując logicznie stwierdziłem fakt, że Pan Stonka 7 nie zmęczył się w przeciągu tak krótkiego meczu no i dodałem cos tam od siebie ! Obraziłem kogoś??? Chyba nie.
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » So kwi 09, 2011 4:32 pm

lukasz1985 napisał(a):
Jacek napisał(a):Ty sknero , za to , że za Tobą stoi powinieneś LITRA dać :D :D :D

Litra nie dam, bo teraz mojego zawodnika atakuje :P 8)

Swoją droga to kolega ketup86 musi być bardzo obcykany w środowisku amatorskiej siatkówki w naszym regionie...

marphi napisał(a):Ciekaw jestem skąd takie informacje z naszej szatni Pan posiada....

Marphi, widocznie ktoś musi puszczać farbę u Was......... :wink:

Nie atakuje kolegi Karamby!! Wręcz przeciwnie ! I widzę, że chyba pan Jacek miał racje mówiąc o pańskich problemach ze zrozumieniem tekstu.
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez lazar » So kwi 09, 2011 9:33 pm

ketup86 napisał(a):A propos wyrazistych nicków...Koper to nick czy nazwisko? Jeśli nick to ...czy mam rozumieć, że pan pachnie albo smakuje w sposób niezapomniany? Inne znaczenie słowa "koper" : "nie rób kopru" czyli wstydu jak sądzę w Panskim przypadku ne ma racji bytu sądząc po tonie i sposobie Pańskich wypowiedzi! A Stonka 7 to od czego??? Nawet nie probuję rozwikłać tego. Pewnie szkodnik jakich mało ! W skali od 1 do 7 , 7 !!!! Lazar to od ...Łazarza ??? Rzeczywiście wyraziste nicki !!!!

Proszę Pana :!: Nie musimy się tłumaczyc ze swoich nick-ów bo większość uczestników naszej ligi wie kim jesteśmy. Jeśli był by Pan bardziej obeznany to wiedziałby Pan, że "nick" z angielskiego to "ksywka, ksywa, pseudo" (jak kto woli) więc na forum imienia i nazwiska pisać nie musimy. Nie wiem dlaczego Lazar z Łazarzem się kojarzy :?: Co innego jak by był nick Łazar
A Janush to z jakiego języka :?: Bo napewno nie z polskiego.
A jeszcze jedno :!: KETUP 86 to zajebiście wyrazisty nick :!: :roll: Gratuluję :lol:
Mistrz sezonu 2010/2011
Mistrz sezonu 2009/2010
lazar
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lukasz1985 » N kwi 10, 2011 3:36 am

ketup86 napisał(a):Nie atakuje kolegi Karamby!! Wręcz przeciwnie ! I widzę, że chyba pan Jacek miał racje mówiąc o pańskich problemach ze zrozumieniem tekstu.

A czy zauważył Pan że to było napisane tak z przymrużeniem oka i z żartem w tle???? Bo oczywiście ja alkoholu nie piję :P
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez ketup86 » N kwi 10, 2011 2:58 pm

lazar napisał(a):
ketup86 napisał(a):A propos wyrazistych nicków...Koper to nick czy nazwisko? Jeśli nick to ...czy mam rozumieć, że pan pachnie albo smakuje w sposób niezapomniany? Inne znaczenie słowa "koper" : "nie rób kopru" czyli wstydu jak sądzę w Panskim przypadku ne ma racji bytu sądząc po tonie i sposobie Pańskich wypowiedzi! A Stonka 7 to od czego??? Nawet nie probuję rozwikłać tego. Pewnie szkodnik jakich mało ! W skali od 1 do 7 , 7 !!!! Lazar to od ...Łazarza ??? Rzeczywiście wyraziste nicki !!!!

Proszę Pana :!: Nie musimy się tłumaczyc ze swoich nick-ów bo większość uczestników naszej ligi wie kim jesteśmy. Jeśli był by Pan bardziej obeznany to wiedziałby Pan, że "nick" z angielskiego to "ksywka, ksywa, pseudo" (jak kto woli) więc na forum imienia i nazwiska pisać nie musimy. Nie wiem dlaczego Lazar z Łazarzem się kojarzy :?: Co innego jak by był nick Łazar
A Janush to z jakiego języka :?: Bo napewno nie z polskiego.
A jeszcze jedno :!: KETUP 86 to zajebiście wyrazisty nick :!: :roll: Gratuluję :lol:

I znowu tłumaczenie..ale to juz ostatni raz! Pan "Koper" coś mówił o przedstawianiu się na forum i o wyrazistych nickach. Dotyczyło to bowiem kolegi, który nazwał się jak środek na szkodniki, czy tak? Napisałem więc, że zwracając komus uwagę sami pozostajecie Panowie anonimowi!! Czy to jest teraz dla Pana jasne???? To, że sie między soba znacie nie znaczy, że kibice też was znają z imienia i nazwiska. Przedstawiłem się z imienia i nazwiska oraz mam swój nick. To, że napisałem Janush zamiast Janusz chyba nie zmienia wiele. Jest tylko moją fantazją. Natomiast jeśli rozmawiamy ze sobą to w takim razie Pan nadal pozostaje osobą anonimową dla mnie bo nie wiem kto Pan jest. Idąc dalej powinienem Pana prosić o przedstawienie się, czy nie ? Ale to już nie ma najwiekszego znaczenia. Czy teraz dotarło do Pana co miałem na myśli?
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez ketup86 » N kwi 10, 2011 3:10 pm

Chciałem się pożegnać bo wyjeżdżam z rodzicami za granicę. Życzę wygranej zarówno druzynie Czarnuszki jak i Meblolandu, bo myślę, że im sie to należy.
Pozdrawiam wszystkich grających i kibicujących!
Janush Nowak
ketup86
Bywalec
Bywalec

Postprzez stonka-7 » N kwi 10, 2011 6:22 pm

widzę ze na forum jestem dość popularną personą a o moich częściach ciała :wink: i wypowiedziach krążą już niezłe plotki.
cieszę sie że poznaliśmy nowego użytkownika (czytaj: potencjalny zjadacz chleba) i już go nie ma. musiał jechać z rodzicami za granicę. hihihihihihihihi. wow ale wrażenie na mnie zrobiłeś a poza tym ŚWIETNA WYMÓWKA. :D :D :D
Pozdrawiam kolegów z CZARNUSZKI oraz z mojego zespołu.
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez Bartek » Pn kwi 11, 2011 2:26 pm

Dobra chłopaki, Keczup na wakacjach z rodzicami :D więc wracamy do tematu głównego jakim jest niedzielny mecz finałowy!!
Chciałbym przeprosić wszystkich kolegów z Wellbetu ale niestety, w tym roku nie obronicie złota ale nic straconego, za rok też jest liga :D 8) :twisted:
Bart
Bartek
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez marphi » Pn kwi 11, 2011 9:30 pm

Heh Bartek nie chcieli byśmy być nie mili po tylu wspólnych sparingach ale niestety i w tym sezonie nie zdobędziecie złota.... :) Ale nie martwcie się w przyszłym roku też będzie szansa :) 8)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez stonka-7 » Wt kwi 12, 2011 9:16 am

heheh :lol: Bartek "MARZENIA ŚCIĘTEJ GŁOWY" 8) proponuje żebyście już od teraz przyzwyczajali się do myśli że będziecie w tym sezonie zespołem nr 2. :lol: :lol: :lol: :D :D :D
stonka-7
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez koper » Wt kwi 12, 2011 1:28 pm

Marphi i Stonka-7

Wiem, że damy radę w tym finale, ale proszę Was abyście się dokładnie przygotowali na piątek. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, trening zamknięty dla tzw. osób "trzecich" na którym ćwiczymy założenia taktyczne na potyczkę finałową zgodnie z Waszymi wytycznymi. :roll:
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2010/2011)