1 kolejka; 16.10.2011

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez fisher » Wt paź 18, 2011 12:09 am

marphi napisał(a):"..." już trochę lepiej to wyglądało a 3 set już powiedzmy "normalnie" [...}ogólnie tak sobie myślę że za tydzień będzie OK, także zastanów się z typem Łukasz bo w tej kolejce to Cie fantazja poniosła :) heh :) Pozdro

Chyba marphi byłeś na innym meczu :D a fantazja jest od tego...
Fisher

APTEKI RETIRO
...my name is X, FisherX...
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez marphi » Wt paź 18, 2011 9:56 pm

Nie rozumiem co Ci się nie podoba w tej wypowiedzi, pierwsze 2 sety zagraliśmy słabo... 3 lepiej ? Jeśli było inaczej to mnie oświeć...
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Wt paź 18, 2011 10:01 pm

fisher napisał(a):
marphi napisał(a):Jacek ciekawe kto po ostatniej po pierwszej to nie istotne :P

btw. Dzieki za drużyny Apteki Retiro podobnie jak Malanów (sądząc po wyniku z Koźminka) mogą być dość wysoko w tabeli :)

Marphi widzę, że nadal nie znasz takich znaków jak przecinek, czy kropka.
Myślę, że jeśli raz jeszcze przeczytasz to, co napisałeś, to chociażby na następny raz się poprawisz.

Kto chce to wie o co chodzi nie rozumiem czemu się mnie tak czepiasz znowu...
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Śr paź 19, 2011 11:01 am

Nie chciałbym się wtrącać między Was ( marphi i fisher ) ale coś czuję , że to nowa miłość kwitnie nam na forum 8) :D :D :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez fisher » Śr paź 19, 2011 11:35 am

marphi napisał(a):Kto chce to wie o co chodzi nie rozumiem czemu się mnie tak czepiasz znowu...

Ja się nie czepiam tylko uprzejmie proszę :)
Fisher

APTEKI RETIRO
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez Paweł2401 » Cz paź 20, 2011 11:12 pm

dzieki Jacku i Marphi :) rewanż jak najbardziej udany... ciekawy jestem czy ktoś pobije nasz rekord w zdobyciu jak najmniejszej ilości punktów w secie(12) hehe...
poprzeczkę zawiesiliśmy dość wysoko :P
=]
Paweł2401
Użyszkodnik
Użyszkodnik

Postprzez fisher » Pt paź 21, 2011 12:29 am

Paweł2401 napisał(a):dzieki Jacku i Marphi :) rewanż jak najbardziej udany... ciekawy jestem czy ktoś pobije nasz rekord w zdobyciu jak najmniejszej ilości punktów w secie(12) hehe...
poprzeczkę zawiesiliśmy dość wysoko :P

Mam osobistą nadzieję, że nie potrwa to długo :D kiedyś Lisków zdobył w tie-break'u bodajże 1 punkt (mogę się mylić, ale może ktoś z forumowiczów przypomni ten temat) :)
Fisher

APTEKI RETIRO
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez Jacek » Pt paź 21, 2011 9:33 am

Tak , zgadza się , taki fakt miał miejsce , byłem na tym meczu i widziałem na własne oczy jak drużyna z Opatówka pokonała Lisków 15:1 :)
Co prawda my kibice zasiadający wtedy na trybunach , byliśmy nieco zawiedzeni , że nie skończyło się do zera ale i tak wątpię aby jakiejkolwiek drużynie udało pobić się ten niechlubny REKORD :) co Popeye :?: :D :wink:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez fisher » Pt paź 21, 2011 4:40 pm

Jacek napisał(a):Tak , zgadza się , taki fakt miał miejsce , byłem na tym meczu i widziałem na własne oczy jak drużyna z Opatówka pokonała Lisków 15:1 :)
Co prawda my kibice zasiadający wtedy na trybunach , byliśmy nieco zawiedzeni , że nie skończyło się do zera ale i tak wątpię aby jakiejkolwiek drużynie udało pobić się ten niechlubny REKORD :) co Popeye :?: :D :wink:

Długo wtedy nie schodziłem z zagrywki :) Nie pamiętam jedynie czy czasem moja nieudana zagrywka dała Liskowiakowi ten punkt.
Fisher

APTEKI RETIRO
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez Popeye » Pt paź 21, 2011 8:24 pm

Jacek napisał(a):Tak , zgadza się , taki fakt miał miejsce , byłem na tym meczu i widziałem na własne oczy jak drużyna z Opatówka pokonała Lisków 15:1 :)

niestety miałem przyjemność zagrać w tym meczu ale już w tie breaku nie ponieważ zawsze zaczynałem z tyłu a za mnie libero więc udział mój w tym historycznym wydarzeniu był tylko na papierze :):)
Nikt nas nie pobije :):):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez fisher » So paź 22, 2011 10:36 pm

Popeye napisał(a):

niestety miałem przyjemność zagrać w tym meczu ale już w tie breaku nie ponieważ zawsze zaczynałem z tyłu a za mnie libero więc udział mój w tym historycznym wydarzeniu był tylko na papierze :):)
Nikt nas nie pobije :):):):)

Widzę, że Ty Popeye też nie znasz takich znaków jak przecinek i kropka :roll:
Fisher

APTEKI RETIRO
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2011/2012)