sala to problem

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez zawodnik » Śr paź 26, 2011 3:46 pm

dokładnie :D
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » Śr paź 26, 2011 4:38 pm

Malanów, dajcie przedstawicielom innych drużyn obejrzeć salę (bo z tego co czytam halą tego nazwać nie można). A co dalej zobaczymy.
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 4:42 pm

takitam :?: zawodnik :) mogli byście naświetlić , w którym miejscu szkoły znajdują się drzwi do wspomnianej w uzasadnieniu szatni :?:
W uzasadnieniu jest napisane " w czasie spotkania drzwi do sali muszą być zamknięte a w sali nie mogą przebywać jakiekolwiek osoby " - czy ja dobrze rozumie :?: czyli sędzia i dwunastu chłopa - tak :roll:
Dalej jest napisane " zawodnicy rezerwowi i trenerzy mogą przebywać w drzwiach do szatni " - pytam , gdzie jest ta szatnia , bo przebieraliśmy się w szatni poza salą i z tego co rozumie , to reszta ogląda mecz przy zamkniętych drzwiach z progu szatni - jeśli tak jest to to są już totalne JAJA :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez takitam » Śr paź 26, 2011 6:22 pm

Przebieraliście się w szatni w których znajdowały się 3 wyjścia ( nie wiem czy zauważyłeś ). Jedno wyjście to to którym weszliście i później przechodziliście nim na sale. Drugim wejściem , które znajdowało się naprzeciwko tego którym wchodziliście/wychodziliście była toaleta , no i jeszcze było trzecie wyjście , które nie wiem czy było po prostu zamknięte, czy go nie zauważyliście było wyjściem bezpośrednim na salę. Nie trzeba było wtedy wychodzić na korytarz i znów na salę. Zresztą przyjedziecie zobaczycie ;)
takitam
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 7:19 pm

Rozumiem , czyli zawodnicy rezerwowi i ewentualni trenerzy mieliby stać we wnęce drzwiowej znajdującej się z prawej strony tego wejścia , którym wchodziliśmy na sale ,od strony korytarza TAK :?:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez takitam » Śr paź 26, 2011 7:33 pm

Lepiej obrazując , wchodząc na salę głownymi drzwiami po prawej stronie były okna, po lewej drabinki , w tych drabinkach znajdowały się dwie wnęki i tam według oświadczenia mają przebywać rezerwowi w trakcie meczu.
takitam
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 8:10 pm

Napisałem prawą , chodziło mi o lewą stronę ,no tak teraz to widzę :shock: No to mamy następny komfortowy i wygodny element Waszej sali , stanie w drzwiach :arrow: SUPER :!: Mam nadzieję ,że te wnęki są odpowiednio duże ( chociaż słowo duże do Waszej sali nie pasuje ) i że zmieszczą się tam wszyscy rezerwowi , bo inaczej trzeba będzie ciągnąć zapałki , kto ma tam stać 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez romanowski » Śr paź 26, 2011 8:51 pm

Panowie nie wiem o co tyle problemów.. :) Przecież każda z Waszych drużyn rozegra na tym boisku po jednym meczu na cały sezon a Wy robicie problemy jakbyśmy mieli na niej grać co drugi mecz.. :) Kolego Jacku, czy nie możesz rozegrać jednego meczu prawdopodobnie przez całe swoje życie na tej sali?:D Przecież po 1. rewanż będzie już rozegrany na waszej hali, po 2. faza play - off nie będzie obejmowała już naszej sali :) a po 3. jeżeli za rok przystąpimy ponownie do tej ligi to mecze będą już rozgrywane na nowej hali która jest właśnie budowana :) Więc myślę, że mógłbyś się "przełamać" i przyjechać na zaległy mecz :)
romanowski
Bywalec
Bywalec

Postprzez marphi » Śr paź 26, 2011 9:41 pm

arekod napisał(a):na stronie KALS zamieszczono decyzję organizatorów w sprawie sali w Malanowie (szczególnie oczekiwaną przez marphiego, który gra tam mecz już za niecałe... 4 miesiące)

http://kals.strefa.pl/decyzja_sala_malanow.pdf

Arek odbij ode mnie bo ja uważam, że organizator powinien napisać że wybiera się na sale przeprowadzi oględziny i podejmie decyzje a nie przez 3 dni cisza, co za znaczenie ma kiedy My tam gramy... Generalnie uważam że to my sami sobie tą ligę sponsorujemy i tego typu decyzje powinny być podejmowane wspólnie, to 10 stopni to tez lekka kpina bo nie wyobrażam sobie rezerwowych po rozgrzewce jak będą stali przy 10 stopniach, o sędziach nie wspominając, jeśli przedstawiciele chcą jechać zobaczyć na własne oczy sale to co za problem, potem głosowanie i grajmy ??
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez zawodnik » Śr paź 26, 2011 9:59 pm

Pan Jacek bardzo dramatycznie wypowiada się na temat sali jak nikt inny , ja juz sie nie wypowiadam dla mnie decyzja organizatora jest jasna
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Jacek » Cz paź 27, 2011 9:27 am

Bo nikt inny jej nie widział i nie Pan Jacek się wypowiada , tylko Pan Jacek wypowiada się w imieniu drużyny Media-Lab a to już nie jedna osoba , tylko kilku chłopa , którzy widzieli na własne oczy to cudo w Malanowie 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez fisher » So paź 29, 2011 9:08 pm

Jacek napisał(a):[...]
Panowie i Panie , umówmy się na konkretny dzień i godzinę , pojedźmy , zobaczycie , ocenicie .
Czekamy za propozycjami [...]

Witam,
przeczytałem właśnie wszelkie wpisy w tym wątku naszego forum i wyciągnąłem jeden konkretny wniosek dla pozostałych zespołów - pojedźmy, zobaczmy i oceńmy :!:
Fisher

APTEKI RETIRO
...my name is X, FisherX...
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2011/2012)