sala to problem

archiwum

Moderator: Administratorzy

sala to problem

Postprzez scianaiplacz » N paź 23, 2011 10:33 pm

Co do hali, to nikt jej nie widział, ale przypomnę przykład Kościelnej Wsi, gdzie nakazano nam znaleźć salę dla siatkówki a nie dla badmintona. Z tego co słyszałem od Piotrka Gawrońskiego, jest to drużyna naprawdę niezła, więc fajnie by było, żeby normą była i w parze szła hala z klasą drużyny.
scianaiplacz
Bywalec
Bywalec

Postprzez marphi » N paź 23, 2011 10:58 pm

Jasne tym bardziej, że nie ma problemu z wynajęciem sali na Osirze tam gdzie gra większość drużyn.
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » N paź 23, 2011 11:20 pm

"Sala to problem" :arrow: TAK :!: :!: :!: ta w Malanowie na pewno 8)
Trzy razy Z - zajedziecie , zobaczycie , zrozumiecie :shock:
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez arekod » Śr paź 26, 2011 9:37 am

na stronie KALS zamieszczono decyzję organizatorów w sprawie sali w Malanowie (szczególnie oczekiwaną przez marphiego, który gra tam mecz już za niecałe... 4 miesiące)

http://kals.strefa.pl/decyzja_sala_malanow.pdf
pozdrawiam
Arek

strona KALS: www.kals.strefa.pl
arekod
Site Admin
Site Admin

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 12:28 pm

Zapoznałem się z ostateczną decyzją organizatora , który po oględzinach dopuścił warunkowo salę w Malanowie do rozgrywek KALS.
Tyle tylko, że to drużyny i zawodnicy tworzą tą całą otoczkę i wydaje mi się i nie tylko mi , że to my powinniśmy mieć coś do powiedzenia , bo to My będziemy tam grać a nie organizator a stawianie nas pod ścianą ( w dosłownym tego słowa znaczeniu ) jest lekko nie na miejscu , bo nie jesteśmy dziećmi .
W takim razie wychodzę wraz z Markiem Kubiakiem ( kapitanem drużyny Media-Lab ) z propozycją do wszystkich zainteresowanych drużyn aby wyznaczyli przedstawiciela lub przedstawicieli w celu osobistych oględzin sali w Malanowie i żeby sami podjęli decyzję , czy chcemy tam rozgrywać mecze , czy też nie . Niech zobaczą na własne oczy , na czym stoją , bo te fotki zamieszczone przez organizatora , pokazują dwa najszersze miejsca tej sali ( w tym wejście na salę )
Jak się mamy czepiać przepisów mówi on , że serwis , zagrywkę należy wykonywać zza linii dziewiątego metra :?: :?: :?: skoro czepiamy się 10stopni C :shock:
Panowie i Panie , umówmy się na konkretny dzień i godzinę , pojedźmy , zobaczycie , ocenicie .
Czekamy za propozycjami , transport zapewniamy - Jacek i Marek , Media- Lab
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez zawodnik » Śr paź 26, 2011 2:22 pm

szkoda mi już słów na kolege wyżej , uszanuj człowieku organizatora i nas bo specjalnie przyjechał zobaczyc ta sale i stwierdził że da sie na niej grać więc pakuj strój i przyjeżdzaj na zaległy mecz
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez takitam » Śr paź 26, 2011 2:23 pm

Może po prostu grajmy ? Sala została dopuszczona tylko do fazy zasadniczej. Uzasadnienie jest według mnie logiczne. Każdy poznał warunki panujące na sali i nikt nie zgłosił sprzeciwu. Z tego co widać nie raz nie dwa liga była rozgrywana na takich salach , więc nie rozumiem. Warunki są jednakowe dla obu zespołów, Na sali co roku rozgrywane są turnieje, zorganizowaliśmy nawet mini ligę i jakoś nikt nie narzekał tak jak wy. Przyjeżdzali chłopacy z MOSu , JAN-POLu i grali. Nie wiem panowie może do old boyów czas wstąpić i z ławeczki obserwować mecze :)
takitam
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 2:35 pm

takitam napisał(a): ...może do old boyów czas wstąpić i z ławeczki obserwować mecze :)

... no u Was się nie da 8) bo nie macie tyle miejsca 8)
... a może Wy pograjcie z dziećmi z podstawówki , bo ta sala tylko do tego się nadaje :P
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 2:40 pm

zawodnik napisał(a):szkoda mi już słów na kolege wyżej ,pakuj strój i przyjeżdzaj na zaległy mecz

Jeśli chcecie zagrać zaległy mecz , to u nas , my do Was nie przyjedziemy i to też jest ostateczna decyzja.
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez takitam » Śr paź 26, 2011 2:43 pm

Może masz racje, dzieci z podstawówki by chociaż nie narzekały ;) Bierz strój, wypij melisę na wyluzowanie i czekamy w Malanowie ;)
takitam
Bywalec
Bywalec

Postprzez zawodnik » Śr paź 26, 2011 2:53 pm

Jeśli chcecie zagrać zaległy mecz , to u nas , my do Was nie przyjedziemy i to też jest ostateczna decyzja.

to sie jeszcze okaże , decyzja jest i koniec kropka to ORGANIZATOR decyduje nie Ty
Ostatnio edytowano Śr paź 26, 2011 2:56 pm przez zawodnik, łącznie edytowano 1 raz
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Jacek » Śr paź 26, 2011 2:56 pm

Decyzję zawsze można zmienić a co do tego , czy my przyjedziemy do Was czy nie to organizator akurat wpływu nie ma , bo to my zdecydujemy.
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez zawodnik » Śr paź 26, 2011 2:59 pm

Spoko to czekamy na decyzje , Wy nam łaski nie robicie , chcecie grac to przyjedźcie , a jak nie to 3pkt dla nas i po temacie
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Popeye » Śr paź 26, 2011 3:22 pm

Widze że ostra rozmowa na forum sie wywiaząła nie będę sie wypowiadał na ten temat bo w tym sezonie nie mam nic wspólnego z tą ligą ale skrupulatnie czytam wasze wypowiedzi i widze że Malanowskie chłopaki to wrodzy numer jeden w obecnym czasie. Nikt nie będzie sie mnie czepiał :):):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez takitam » Śr paź 26, 2011 3:38 pm

Jesteśmy spragnieni gry , a koledzy nam nie pozwalają rozładować energii stąd też ta agresja w nas ;) ale oczywiście sportowa :D nie mamy nic złego w zamiarach :P
takitam
Bywalec
Bywalec

Następna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2011/2012)