4 kolejka; 06.11.2011

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez zawodnik » Pn lis 07, 2011 2:03 am

Drużyna MKSu Malanów uprzejmie informuje , że zaległy mecz między MKSem a drużyna Media Labu odbedzie się we czwartek o godzinie 19 w Kaliszu . Chcielibyśmy jednak podkreślic , że kolejne mecze które są zaplanowane na sali w Malanowie mają się odbyć zgodnie z planem pod warunkiem że zostana spełnione wymagania , które zostały nam podyktowane w decyzji ,jaką ogłosił ORGANIZATOR dotyczącej naszej sali. Organizator wyraził zgodę na rozgrywanie meczy na sali w Malanowie wiec nie widzimy przeszkód rozgrywania ich . Chcielibyśmy również podkreślic ,że nie faworyzujemy w ten sposób żadnej drużyny , przypadek Media Labu jest jednorazowy , gdyż padła wcześniej zgoda z naszej strony na rozegranie tego meczu w Kaliszu. Decyzja która zostala podjeta w tej sprawie jest ostateczna . Pozdrawiam :)
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez lukasz1985 » Pn lis 07, 2011 8:21 am

Jacek, może wieczorem coś napiszę. Jednak za bardzo nie ma o czym pisać. Lepiej napisz czy Wasza porażka z Wellbetem to element taktyki czy wypadek przy pracy, bo w to że Wellbet był lepszy nie wierzę :D :P :D :P 8)

Zawodnik. Jest wyjątek, podejrzewam że będzie więcej...........
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Jacek » Pn lis 07, 2011 9:12 am

lukasz1985 Wellbet był od nas lepszy w tym spotkaniu , wygrali po raz kolejny i tym razem znów zasłużenie .
W rewanżu postaramy się odwrócić sytuację :D
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez marphi » Pn lis 07, 2011 9:51 am

zawodnik napisał(a):Drużyna MKSu Malanów uprzejmie informuje , że zaległy mecz między MKSem a drużyna Media Labu odbedzie się we czwartek o godzinie 19 w Kaliszu . Chcielibyśmy jednak podkreślic , że kolejne mecze które są zaplanowane na sali w Malanowie mają się odbyć zgodnie z planem pod warunkiem że zostana spełnione wymagania , które zostały nam podyktowane w decyzji ,jaką ogłosił ORGANIZATOR dotyczącej naszej sali. Organizator wyraził zgodę na rozgrywanie meczy na sali w Malanowie wiec nie widzimy przeszkód rozgrywania ich . Chcielibyśmy również podkreślic ,że nie faworyzujemy w ten sposób żadnej drużyny , przypadek Media Labu jest jednorazowy , gdyż padła wcześniej zgoda z naszej strony na rozegranie tego meczu w Kaliszu. Decyzja która zostala podjeta w tej sprawie jest ostateczna . Pozdrawiam :)

Zawodnik z tego co mi wiadomo to zdecydowana większość drużyn nie ma zamiaru grać u Was, i to też jest ostateczna decyzja. Pozdrawiam :)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez ŻABA » Pn lis 07, 2011 4:18 pm

My wczoraj zagraliśmy w Malanowie, i powiem szczerze dobrze że mecz już za nami.
Sala malutka, ciężko się gra przy każdej obronie zastanawiasz się czy przypadkiem nie spotkasz się ze ścianą. Ale i tak największa masakra jest na rozgrzewce przy ataku niezliczona ilośc piłek przelatuje dosłownie wszędzie trzeba bardzo uważać aby nic sie nie stało.
Chłopaki z Malanowa widać, że mają pojęcie o grze. Grają szybko i niestety przy ataku przelatują na stronę przeciwnika(kolano jeszcze mnie boli), dobrze ze sędzia stanoł na wysokości zadania i szybko zareagował.
Sala niewątpliwie jest atutem gospodarzy a ta szczególnie, chodzi mi tutaj głównie o serwis ponieważ zagrywając z boiska nie jest się w stanie maksymalnie utrudnic zagrywki, a Malanów wykorzystuje to w 100%.
Mam nadzieję że u nas powalczymy. Dziękuję chłopakom za mecz i czekam na rewanż. :D
ŻABA
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Jacek » Pn lis 07, 2011 4:58 pm

ŻABA napisał(a):Sala malutka, ciężko się gra przy każdej obronie zastanawiasz się czy przypadkiem nie spotkasz się ze ścianą.
Sala niewątpliwie jest atutem gospodarzy a ta szczególnie, chodzi mi tutaj głównie o serwis ponieważ zagrywając z boiska nie jest się w stanie maksymalnie utrudnic zagrywki, a Malanów wykorzystuje to w 100%.
:D

Bez komentarza ... 8)
pozdrawiam Jacek 7
Jacek
Gaduła
Gaduła

Postprzez Popeye » Pn lis 07, 2011 11:03 pm

Jacek napisał(a):
ŻABA napisał(a):Sala malutka, ciężko się gra przy każdej obronie zastanawiasz się czy przypadkiem nie spotkasz się ze ścianą.
:D

Bez komentarza ... 8)

Tym razem oszczędny w słowa :):)
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez koper » Wt lis 08, 2011 8:43 am

ŻABA, Wy graliście w dniu kiedy na dworze była temp. +14 stopni, więc Ty piszesz tylko o gabarytach sali. Wiadoma sprawa, ze ściany zawsze gospodarzom pomagają, więc nie ma co się dziwić że potrafią utrudnić zagrywkę itd.

My planowo gramy w Malanowie dopiero w połowie lutego i bardzo prawdopodobne jest że na dworze temp. nie będzie +14 tylko raczej "minusik". Ja tylko obawiam się niskiej temperatury na sali, bo to będzie bardzo kontuzjogenne.

Zawodnik twierdzi że zapadła decyzja ostateczna i że mecz z Media-Lab to tylko wyjątek, który się nie powtórzy. Ja uważam wręcz odwrotnie, że ten wyjątek, to przyczynek do tego aby skuteczne się bronić przed rozgrywaniem meczów w małej i nie dogrzanej sali - teraz wszyscy będą to wykorzystywać i nie ma się czemu dziwić.
Ze sportowym pozdrowieniem
koper
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez ŻABA » Wt lis 08, 2011 9:09 am

Fakt w niedziele na sali temperatura była ok.
Wiem że ściany pomagają gospodarzom ale te "ściany" szczególnie.
Myślkę że masz rację odnośnie tego Wyjątku , teraz każdy będzie chciał to wykorzystać.
My byliśmy zagraliśmy i niestety przegraliśmy.
ŻABA
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez zawodnik » Wt lis 08, 2011 9:53 am

Panowie jeszcze jedno to nie jest tylko moje zdanie na ten temat tylko calej drużyny, żeby nie było nieporozumień . Sala bedzie ogrzewana bez dwóch zdań więc nie skupiajcie się już na temperaturze , możecie się całkowicie skupić na wielkości sali.
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez marphi » Wt lis 08, 2011 11:32 pm

lukasz1985 napisał(a):Jacek, może wieczorem coś napiszę. Jednak za bardzo nie ma o czym pisać. Lepiej napisz czy Wasza porażka z Wellbetem to element taktyki czy wypadek przy pracy, bo w to że Wellbet był lepszy nie wierzę :D :P :D :P 8)

Zawodnik. Jest wyjątek, podejrzewam że będzie więcej...........

Łukasz znowu po prostu mieliśmy więcej szczęścia :)
Zawodnik to o czym pisał wcześniej Jacek czy ja to tez nie jakieś nasze widzimisie tylko informacje konsultowane z większością drużyn o naszych nie wspominając...
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez fisher » Cz lis 10, 2011 3:04 pm

Jacek napisał(a):fisher czy Ty zawsze musisz mieć ostatnie zdanie , z tego co zauważyłem , wszystkie topiki kończą się Twoimi postami :D

Jakoś tak się składa, że długo zbieram myśli :) :) :)
Fisher

APTEKI RETIRO
...my name is X, FisherX...
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez fisher » Cz lis 10, 2011 3:10 pm

W imieniu naszej drużyny dziękuję drużynie ALFA ELEKTRO za meczyk rozegrany w miłej atmosferze. Pozdrawiam :D
Fisher

APTEKI RETIRO
...my name is X, FisherX...
fisher
Forumowy AS
Forumowy AS

Postprzez Tomek » Cz lis 10, 2011 10:32 pm

Drużyna ALFA dziękujemy również za miłe spotkanie. Słyszałem Tomaszku, że nieźle daliście czadu po naszym wspólnym meczu. Oj działo się..... :shock:
Tomek
Bywalec
Bywalec

Postprzez zawodnik » Cz lis 10, 2011 11:15 pm

Dziękuje za emocjonujący mecz Media Labowi , no i oczywiście za świetną i miłą atmosfere na meczu 8) :)
Ostatnio edytowano Cz lis 10, 2011 11:43 pm przez zawodnik, łącznie edytowano 1 raz
zawodnik
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2011/2012)