play-off

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Damiano » Śr maja 08, 2013 10:47 pm

Welbet-Czarnuszka- mecz wyrównany (oprócz 2 seta gdzie Czarnuszka rozluźniona po zwycięstwie oddała go bez walki).Welbet w końcówkach zachował więcej chłodnej głowy i konsekwencji.W Czarnuszcze zdecydowanie za mało gry środkiem :? mając Gruche na srodku trzeba to wykorzystywać ile się da a jedna piłka mogła przechylić szalę zwycięstwa na drugą stronę.

PS: Bartek ostatnim typowaniem rzutem na taśmę wygrałeś ligę typerów Gratulację:)
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Cz maja 09, 2013 12:23 am

Damiano napisał(a):Welbet-Czarnuszka- mecz wyrównany (oprócz 2 seta gdzie Czarnuszka rozluźniona po zwycięstwie oddała go bez walki).Welbet w końcówkach zachował więcej chłodnej głowy i konsekwencji.W Czarnuszcze zdecydowanie za mało gry środkiem :? mając Gruche na srodku trzeba to wykorzystywać ile się da a jedna piłka mogła przechylić szalę zwycięstwa na drugą stronę.

PS: Bartek ostatnim typowaniem rzutem na taśmę wygrałeś ligę typerów Gratulację:)

Dobra obserwacja, chociaż pilnowaliśmy Karola na środku bywało, że mial potrojny blok :)

Btw. Gratulacje Bartek w tym sezonie podwojna korona :):) wiadomo kto stawia w piątek 8)
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Bartek » Cz maja 09, 2013 10:17 am

Damiano napisał(a):

Oj tam, oj tam ja tylko odebrałem to, co utraciłem na moment w przedostatniej kolejce. Wszystko było pod kontrolą 8)

Marphi, za podwójną koronę to raczej chłopaki z drużyny powinni coś postawić w nagrodę!! :D
Bart
Bartek
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Poprzednia strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2012/2013)