Strona 1 z 1

Nowy sezon 2013/2014

PostNapisane: Wt sie 27, 2013 12:34 pm
przez Bartek
Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie wakacyjnej. Z racji tego, że zbliża się inauguracja nowego sezonu może byśmy wymienili się jakimiś ciekawymi informacjami co, jak i kiedy jeżeli chodzi o nasze kluby?? Jakie kluby zgłoszą się w tym sezonie, jakie ciekawe transfery doszły do skutku lub dojdą w najbliższym czasie?? No i najważniejsze pytanie, czy w tym roku Pan Tadeusz będzie organizatorem naszej zabawy czy może ktoś inny się podejmie tej zabawy??
Jeżeli chodzi o Wellbet to odszedł od nas Waldek do Czarnuszki a w drugą stronę szykujemy następce Waldka i mogę powiedzieć, że mamy już kogoś na oku ale zobaczymy co z tego jeszcze wyjdzie.
Doszły mnie słuchy, że z kolei z Czarnuszki odchodzi Ściana i Długi do Media-Lab'u ale to tylko pogłoski, nic pewnego chociaż Ci co znają pewne relacje pomiędzy zawodnikami będą tym faktem mocno zaskoczone :D
To by było na tyle z plotek :D Zapraszam wszystkich do udziału w tym temacie, ruszmy trochę te forum bo na razie tylko booty tutaj szaleją :D
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 9:29 pm
przez lukasz1985
Meblowi raczej zagrają. Reszta nie mam pojęcia. Mam nadzieję że Pan Tadeusz się odezwie w najbliższym czasie, bo od października pasowałoby ruszyć.

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 9:35 pm
przez marphi
Witam wszystkich :):) tak jak Bartek pisał wcześniej u Nas jedna zmiana. Panie Tadeuszu kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji odnośnie kolejnego sezonu ?? :)

PostNapisane: Cz wrz 26, 2013 12:30 am
przez marphi
Jakieś nowe wieści po spotkaniu organizacyjnym ??

PostNapisane: Cz wrz 26, 2013 6:56 am
przez lukasz1985
Zawodowcy nie dopuszczeni do gry. Więc Marphi szukaj klubu w Pluslidze.......... :P

PostNapisane: Cz wrz 26, 2013 4:05 pm
przez marphi
lukasz1985 napisał(a):Zawodowcy nie dopuszczeni do gry. Więc Marphi szukaj klubu w Pluslidze.......... :P


Jacy zawodowcy sami amatorzy w koło :P