play-off; I runda

archiwum

Moderator: Administratorzy

Postprzez Popeye » Pt mar 26, 2010 9:43 am

jaho napisał(a):Dawid spokojnie z tym 99 procent. Powiedziałem Mietkowi że to jeszcze potwierdze.
Narazie sytuacja jest ciężka ponieważ na tą chwilę nie mamy składu na 18 (2 tygodnie w terminarzu widniała godzina 11). Skoro jest to info niepotwierdzone to wstrzymałbym się z ogłaszaniem na forum.jutro koło południa będę wied\ział na 100 procent czy skład bedzie.

Zle odczytałeś moją wypowiedz na 100 % jest o 18.00 a na 99 % jest w ZS nr. 1 w Liskowie
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez wrociu » Pt mar 26, 2010 10:11 am

??? czy na zmianę terminu nie powinny wyrazić zgody obydwie drużyny?
co na to regulamin? o kulturę już nie pytam...
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez marphi » Pt mar 26, 2010 11:18 pm

Jak 2 tyg w terminarzu była g.11 to trzeba było wcześniej to ustalać z organizatorem i drużyną przeciwną a nie na ostatnia chwile też sądzę ,że w takim układzie drużyna Jamu powinna na to wyrazić zgodę.
Mistrz sezonu 2008/2009
2vice Mistrz sezonu 2009/2010
Mistrz sezonu 2010/2011
vice Mistrz sezonu 2011/2012
Mistrz sezonu 2012/2013 !!
Mistrz sezonu 2013/2014 !!!

:D:D:D:D:D:D
marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez lukasz1985 » So mar 27, 2010 12:26 pm

Przecież jeśli Jam nie wyrazi zgody to Lisków nie ma możliwośći zmiany godziny meczu,a na dodatek jeśli wymyślili sobie to 3 dni przed meczem. Więc aby było sprawiedliwie proponuję walkower dla Jamu :lol: :lol: :lol:
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez jaho » So mar 27, 2010 5:18 pm

no można by nad tym podyskutować. Fakt że wybitnie nam ta godzina nie odpowiada ale koledzy staneli na głowie żeby przyjechać.
Godzina 18 jest więc aktualna.
"myślę że w pierwszej połowie zagraliśmy niezłe spotkanie..."
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez wrociu » So mar 27, 2010 8:09 pm

tak - staniemy na głowie...

w mojej jednak cała ta sytuacja się nie mieści..
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Damiano » N mar 28, 2010 7:16 pm

Jak tam wyniki :?: Wiemy kto wygrał milion w ''Milionerach'' :) a kto awansował do półfinału...
pozdrawiam...
Damiano
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez arekod » N mar 28, 2010 7:36 pm

Pod Orzechami - Mebloland 3:1
Wellbet - GeoNAVI Team 1:3 awans: Wellbet
pozdrawiam
Arek

strona KALS: www.kals.strefa.pl
arekod
Site Admin
Site Admin

Postprzez marphi » N mar 28, 2010 8:26 pm

Zameczek vs Jam 3;2

Brawo dla zawodników Jamu, pomimo tego że nie mieli już szans na awans walczyli do końca i mieli meczbola w powietrzu :) Brawo dla GeoNavi za walkę brakło wam odrobinę :) No i na koniec dla Meblolandu za opór w pierwszy 3 setach bo później to już Wam się odechciało nie mniej sporo krwi nam napsuliście... Paradoksalnie chyba najłatwiej miał Farmer mimo tego że grał 4 z 5 :)
Mistrz sezonu 2008/2009
Mistrz sezonu 2010/2011

marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez jaho » Pn mar 29, 2010 1:30 am

Podziękowania dla Liskowiaków za zacięty i pełen emocji mecz.
Koledzy Liskowiaki odnośnie tego przełożenia meczu na inną godzinę, to zdajcie sobie sprawę, że trafiliście na wyjątkowo ugodową drużynę która zgodziła się na totalne przemeblowanie swojego całego dnia żeby zjawić się na meczu z Wami na 18 właśnie.
Cieszę się że mecz doszedł do skutku ale nie może być tak że mówie wam w rozmowie telefonicznej że godzina 15 w niedziele jest wykluczona bo moi zawodnicy (70% druzyny dojeżdża z Poznania i okolic) mają już popołudnie zaplanowane, a następnie dzwonice do mnie 2 dni później i "oznajmiacie" że skoro nam nie pasuje na 15 to gramy o 18 bo tak sie umawialiśmy na początku rundy (przypominam że kilka tygodni przed meczem w oficjalnym terminarzu widniała godzina 11 i to było dla nas absolutnie wiążące).
Z przykrych względów obiektywnych nie mógł uczestniczyć w całym procesie organizator i nie wiem jak on by to zinterpretował.

Nie chcę tu absolutnie umniejszać Waszego zwycięstwa tylko uświadomić że przez całe zamieszanie nie zagraliśmy w optymalnym składzie. Gdyby tak było, to mecz mógłby przybrać różny obrót. Mogliśmy iść w zaparte i nie zgadzać się na ten termin, wnieść oficjalny sprzeciw i być może dostać walkower, lecz chcieliśmy ten mecz rozegrać i zakończyć dwumecz w sportowej rywalizacji.

Skromne "dzięki Panowie za mecz i sorry za zamieszanie" by wystarczyło i pozwoliłoby na nieco życzliwszy odbiór tej sytuacji przez nas a tak pozostał mały niesmak.

Niemniej gratuluje zwycięstwa i życzę powodzenia w "final four" :D
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Postprzez lukasz1985 » Pn mar 29, 2010 2:39 am

[quote="marphi"]No i na koniec dla Meblolandu za opór w pierwszy 3 setach bo później to już Wam się odechciało nie mniej sporo krwi nam napsuliście... quote]

Również dziękujemy,gdybyśmy drugiego seta wygrali to pewnie wtedy Wam by się odechciało grać i byłaby całkiem duża niespodzianka,ale niestety to my ten mecz na własne życzenie przegraliśmy......Pozostaje walka o 5 miejsce i taki jest nasz cel(trzeba poprawić miejsce z poprzedniego sezonu :P 8) ) Choć widzę że nie będzie łatwo.....
lukasz1985
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez marphi » Pn mar 29, 2010 3:07 pm

Trudno powiedzieć co by było gdyby... Udało się nam wyjść zwycięsko z tej rywalizacji i teraz szykujemy się na Welbett który o włos by odpadł i to by była dopiero niespodzianka :)
Mistrz sezonu 2008/2009
Mistrz sezonu 2010/2011

marphi
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez Popeye » Pn mar 29, 2010 10:53 pm

jaho napisał(a):Podziękowania dla Liskowiaków za zacięty i pełen emocji mecz.
Koledzy Liskowiaki odnośnie tego przełożenia meczu na inną godzinę, to zdajcie sobie sprawę, że trafiliście na wyjątkowo ugodową drużynę która zgodziła się na totalne przemeblowanie swojego całego dnia żeby zjawić się na meczu z Wami na 18 właśnie.
Cieszę się że mecz doszedł do skutku ale nie może być tak że mówie wam w rozmowie telefonicznej że godzina 15 w niedziele jest wykluczona bo moi zawodnicy (70% druzyny dojeżdża z Poznania i okolic) mają już popołudnie zaplanowane, a następnie dzwonice do mnie 2 dni później i "oznajmiacie" że skoro nam nie pasuje na 15 to gramy o 18 bo tak sie umawialiśmy na początku rundy (przypominam że kilka tygodni przed meczem w oficjalnym terminarzu widniała godzina 11 i to było dla nas absolutnie wiążące).
Z przykrych względów obiektywnych nie mógł uczestniczyć w całym procesie organizator i nie wiem jak on by to zinterpretował.

Nie chcę tu absolutnie umniejszać Waszego zwycięstwa tylko uświadomić że przez całe zamieszanie nie zagraliśmy w optymalnym składzie. Gdyby tak było, to mecz mógłby przybrać różny obrót. Mogliśmy iść w zaparte i nie zgadzać się na ten termin, wnieść oficjalny sprzeciw i być może dostać walkower, lecz chcieliśmy ten mecz rozegrać i zakończyć dwumecz w sportowej rywalizacji.

Skromne "dzięki Panowie za mecz i sorry za zamieszanie" by wystarczyło i pozwoliłoby na nieco życzliwszy odbiór tej sytuacji przez nas a tak pozostał mały niesmak.

Niemniej gratuluje zwycięstwa i życzę powodzenia w "final four" :D

Po pierwsze odnosząć sie do twojej wypowiedzi pragne przypomnieć jak mówisz że jesteście taką ugodową drużyna - nie zaprzeczam tylko przypomnij sobie jak to wy ostatnio chcieliście przełożyć mecz i z tego co słyszałem to dzwoniliscie ok 10 razy do Mietka żeby wam dopoasować termin. Więc trochę pokory bo zaczynacie o sobie mówić że wy tacy świeci a też coś macie za uszami. Wtedy nie robiliśmy problemu ponieważ akurat nam pasował każdy termin który zaproponowaliscie a teraz było jak było - nam nie pasował termin i wszystko jasne. Szkoda zamieszania dzięki za fajny meczyk i dzięki za gratulacje
Popeye
Znawca tematu
Znawca tematu

Postprzez wrociu » Wt mar 30, 2010 7:38 am

Popeye napisał(a):
jaho napisał(a):Dawid spokojnie z tym 99 procent. Powiedziałem Mietkowi że to jeszcze potwierdze.
Narazie sytuacja jest ciężka ponieważ na tą chwilę nie mamy składu na 18 (2 tygodnie w terminarzu widniała godzina 11). Skoro jest to info niepotwierdzone to wstrzymałbym się z ogłaszaniem na forum.jutro koło południa będę wied\ział na 100 procent czy skład bedzie.

Zle odczytałeś moją wypowiedz na 100 % jest o 18.00 a na 99 % jest w ZS nr. 1 w Liskowie

Popeye... czy Ty rzeczywiście nie widzisz różnicy między "dogadaniem terminu", a tym co zrobilście, chociaż mam wrażenie - Ty zrobiłeś? Co innego jest wielokrotne dogadywanie terminu ZA ZGODĄ OBU DRUŻYN, a zupełnie czym innym jest przekładanie terminów bez konsultacji? Czytałeś wogole wpis Janusza??? Brakuje nawet zwykłego grzecznego "przepraszamy za zamieszanie"... Nie pasowała nam ta 18, nie mogliśmy skorzystać z trzech podstawowych zawodników - wyciągnij z Waszego składu trzech najlepszych, w tym rozgrywającego - i powtórzmy ten mecz - my zagramy w pełnym składzie - odważysz się? Nadal uważam, że mogliśmy iść w zaparte - nie wyraziliśmy zgody na przełożenie godziny meczu, a Wy jak widać wyżej - nie liczyliście zupełnie z naszym zdaniem
wrociu
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez jaho » Wt mar 30, 2010 2:01 pm

Inaczej,
Godzina 18 została ostatecznie narzucona, chociaż koledzy z Liskowa wiedzieli że nam ona nie odpowiada. Faktem jest że się zgodziłem na tą godzinę i zmobilizowałem (a w zasadzie zmusiłem) moją drużynę przynajmniej w części do przyjazdu po to by ten mecz się wogóle odbył.
Nie chodzi o to że nie wyrazilismy zgody na ten termin tylko o narzucanie godziny rozegrania meczu w porach które uniemożliwiają zebranie składu (playoffy rządzą sie troche innymi prawami niż runda zasadnicza i jakość zawodników którzy przychodza na mecz jest tutaj wazniejsza niż w normalnym trybie, więc zwróćcie też na to uwagę).
Gdybyście nam wczesniej powiedzieli (powiedzmy tydzień przed meczem) że zmieniamy godzinę to dalibyśmy radę to wszystko poprzekładać.
Dawid zadzwonił do mnie i odmówiłem rozegrania meczu o 15. Nazajutrz dostałem kolejny telefon z informacją że skoro nie pasuje nam na 15 to gramy o 18 (tak źle i tak niedobrze).
Więc rozchodzi się o sposób załatwienia sprawy a nie o samą chęć, lub konieczność przełożenia meczu.

Tak czy inaczej sam byłem zdumiony jak prezentowali się nasi zawodnicy w meczu z najmocniejszym składem Liskowiaków. I tak prawdę mówiąc to niesnaski związane z tym meczem już mi minęły bo zagraliśmy naprawdę super mecz :D :D :D

Ja ze swej strony ten temat uważam za zamknięty.
Kolegom z Liskowa życzę powodzenia bo czeka na was mocny zespół Farmera- mam nadzieję że będę mógł ten mecz zobaczyć :D

pozdrawiam
jaho
Stadium maniakalne
Stadium maniakalne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozgrywki Kaliskiej ALS (sezon 2009/2010)